Ігри ідіотів. Зеленський втрачає Канаду.
Політика 15 Липня 2019 8:31Mikel

Ігри ідіотів. Зеленський втрачає Канаду.

Недопуск президента Зеленського на борт канадського військового корабля в Одесі був здійснений за прямою вказівкою прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.
Безумовно Трюдо можна зрозуміти. Стати предметом чужих маніпуляцій не дуже приємно, а в положенні Трюдо ще й політично небезпечно. Коли під час візиту Зеленського в Канаду Трюдо обговорював з ним кандидатуру майбутнього прем'єр-міністра він діяв з найкращих спонукань. Кандидатура Авакова здавалася йому цілком зручною і придатною, тим більше що найближче оточення цілком прихильно характеризувало цю кандидатуру. Але у будь-якій ситуації настає час АЛЕ ....
Ми не знаємо чому Трюдо зажадав 'велике досьє ситуації' - багатосторінковий документ спецслужб по конкретному питанні.
Швидше за все хтось порушив у ньому якісь сумніви. Може бути що ініціатива розгляду безпосередньо виходила від 'Томаса' (так неофіційно називають главу канадської спецслужби Canadian Security Intelligence Service, чиє ім'я не рекомендується називати), або за своїми обов'язками 'Томас' сам вирішив звернути увагу глави уряду на деякі деталі - це ми навряд чи дізнаємося.
Ми знаємо лише результат - лють Трюдо обрушилася на всіх причетних до цього питання. Ми не знаємо зміст документа, але канадські спецслужби за традицією уважно стежать за українською ситуацією і активно обмінюються інформацією зі спецслужбами американськими. Вони багато могли розповісти Трюдо про милі витівки Зеленського і К, про принципи формування команди, про появу в структурах спецслужб України вельми специфічних персонажів і т.п.
До речі активна кампанія самопіару Коломойського в українських ЗМІ теж зіграла в цьому певну роль. Не на часі це ...
Тут дуже важливо вловити одну дуже тонку деталь. Коломойському зовсім не потрібна підтримка української державної влади. Йому потрібен її НЕЙТРАЛІТЕТ. Будь-яка кандидатура, Разумков. Аваков або хтось інший які будуть цей нейтралітет забезпечувати його влаштовують. Все інше він вирішить за допомогою 'зацікавлених' судів. Саме в цьому ключі він і впливає на вибір кандидатури майбутнього прем'єра.
І ось всі ці ігри вилилися в поки приховуваний, але такий, що стрімко набирає обертів, внутріканадський скандал. Недопуск Зеленського на канадський корабель - це просто шалене 'FY' передане доступними способами адресату. Що вирішить Зеленський, або що вирішать у Зеленського, або що вирішать за Зеленського ми поки не знаємо.
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
  1. виктор сказав:

    последние фразы ключевые Що вирішить Зеленський, або що вирішать у Зеленського, або що вирішать за Зеленського ми поки не знаємо.

  2. Влад сказав:

    Я схиляюся до останнього: “що вірішать ЗА Зеленського”