IHS jane’s: на військову кампанію у Сирії Росія витрачає близько 2,4-4 млн. доларів у день
Світ 21 Жовтня 2015 19:05Валерій Ворон

IHS jane’s: на військову кампанію у Сирії Росія витрачає близько 2,4-4 млн. доларів у день

У ході військової кампанії у Сирії Росія витрачає 2,4 млн. доларів щодня. Принаймні таку суму озвучило видання The Moscow Times, при цьому посилаючись на звіт аналітиків британського видавництва і аналітичного центру jane's Infromation group (IHS jane's). Проте, старший аналітик компанії Бена Мурса зазначає, що наведені цифри приблизні. На його думку реальні видатки Кремля на військову кампанію у Сирії становить 4 млн. доларів у день.

IHS jane's, проаналізувавши період бомбардування у Сирії, вважають, що Москва витратила на це від 80-115 млн. доларів. В цю суму входить доставка військової техніки, інфраструктура, інфраструктура, зарплата персоналу та бомбардування.

Аналітики вважають, що кожен виліт військового літака коштує Росії 12 тис. доларів за годину польоту; виліт гвинтокрила - 3 тис доларів година. У день на авіацію витрачається 170 тис. доларів, а на боєприпаси 750 тис.

Компанія повідомляє про можливі витрати на зарплату військовим. Так, на думку аналітиків IHS jane's на зарплату персоналу витрачається 440 тис доларів в день. На вихід кораблів у Середземне море - 200 тис. Розвідка, логістика та комунікації обходяться Російській Федерації щодня витрачається 250 тис.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ