Іноземні спецслужби намагаються дестабілізувати Одещину: заява голови СБУ
Війна 22 Травня 2020 20:15Марина Сейлор

Іноземні спецслужби намагаються дестабілізувати Одещину: заява голови СБУ

Іноземні спецслужби намагаються розхитати ситуацію на Одещині, але Служба безпеки України успішно цьому протидіє. Про це заявив голова СБУ Іван Баканов під час робочого візиту на Одещину, де представив новопризначеного керівника та зустрівся з особовим складом обласного управління, передає пресслужба СБУ на своїй сторінці у Facebook.

За словами Баканова, враховуючи стратегічне розташування Одеської області, Служба безпеки України приділятиме регіону ще більше уваги в своїй роботі.

«Одеська область – найбільший за територією регіон України. Багатонаціональний, з великою протяжністю кордонів, потужними морськими торгівельними портами та серйозним економічним потенціалом. І ми чудово знаємо, як іноземні спецслужби намагаються розхитати ситуацію на Одещині. Але їм це не вдасться. СБУ успішно протидіє таким спробам і буде це робити й надалі», — сказав Іван Баканов.

Він додав, що особливості регіону покладають на співробітників Служби додаткову відповідальність за збереження миру й безпеки на Одещині. Серед ключових пріоритетів роботи Голова СБУ визначив також протидію будь-яким проявам сепаратизму, захист національної державності, боротьбу з тероризмом, диверсіями та кіберзагрозами.

Джерело: https://sprotyv.info/news/inozemni-specsluzhbi-namagajutsya-destabilizuvati-odeshhinu-zayava-golovi-sbu

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ