Ірма Вітовська зачепила “відкриту р@ну” українців та їх дітей: “Відчуваєш себе в резерв@ції”
Суспільство 9 Листопада 2020 7:41Марина Сейлор

Ірма Вітовська зачепила “відкриту р@ну” українців та їх дітей: “Відчуваєш себе в резерв@ції”

Ірма Вітовська закликала батьків говорити від народження з дітьми українською

Українська актриса Ірма Вітовська-Ванца висловила свою думку про те, як українцям здолати – зневіру в себе та комплекс меньшовартості. Відповідний пост вона опублікувала в Facebook.

Артистка закликала не тягнути цю травму в майбутнє, відродитися і вийти з амнезії і стати прикладом для інших народів.

“Коли Ти відчуваєш себе в резервації … Якби батьки говорили від народження з дитиною українською , то і світ не бачив би наш покруч((( Лінь та звичка … найбільше вони гальмують .. і цей тягар ще довго нести у майбутнє((( Дякую , Мар‘яно, за цей пост. Наш фільм. Мої думки тихі / My Thoughts Are Silent буде на HBO і це доказ, що все ми можемо і вміємо .. Одне не можемо здолати – зневіру в себе та комплекс меньшовартості(( постколоніальний синдром ((( І вивчити мову .. от всі вивчаємо куди не візьми … до сліз шкода мені цю мову .. що прийма в своїй хаті(((((“, – написала Ірма.

В коментарях українці підтримали Ірму і відзначили, що в Україні має бути українська мова.

“У нас немає гарно знятого відео концерта з х. Верьовки! Немає якісного відео з колективом Вірського! Ті відео, що є допотопної якості… Подивиться які якісні концертні відео Кубанського хору!”, “В мене дуже схожі думки”, – пишуть коментатори.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/143751/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ