Прес-релізи 12 Липня 2023 7:44Марина Сейлор

Історія створення шокера

Шокер - один з найбільш ефективних засобів для самооборони з метою оборони від нападника. Цікаво, що історія створення шокера пов'язана з винахідником та видавцем видання The Ladies' Home Journal, який доводив необхідність захисту жінок від насильства. У цьому блозі ми розкажемо про історію, як винайшли шокер та сучасні технології захисту від нападу.

Як все почалось

Ідея створення шокера належить винахіднику та видавцю видання The Ladies' Home Journal, Жоржу Жоржетту. У 1879 році він спостерігав напади на жінок і вирішив вирішити це питання. Жоржетт почав розробляти електрозв'язок з метою створення засобу для самооборони. Через кілька років Жоржетт випустив перший шокер, який протистояв нападникам. Цей винахід дійсно змінив підхід до захисту від нападів.

Сучасний стан

Сучасні технології, що використовуються для створення шокерів, різняться від устарілих моделей. Зараз шокер може бути одним з засобів безпеки для людей у віці від 18 до 80-річних, жінок, які піддаються насиллю, а також персоналу безпеки, що працює у небезпечних місцях. Шокери різних моделей можуть мати різну потужність та рівень безпеки, що розбиває стереотип про небезпечність портативного електрообладнання.

У багатьох країнах шокери є легальними, але все ще існують деякі обмеження. У багатьох штатах США існують обмеження щодо максимальної потужності та місць використання. У такій країні, як Індія, шокер може бути запропонований лише певним категоріям населення. Що стосується Україні, то шокери є легальним засобом самозахисту. Їх можно спокійно продавати та купувати на ринку країни. 

Обов'язковою складовою кожного шокера є безпека. Важливо зрозуміти, що це не засіб того, щоб спровокувати або піти на конфлікт, а щоби мати ефективний засіб захисту в разі нападу. Правильне використання шокера може допомогти запобігти насильницькому нападу та захистити людину.

Історія створення шокера почалася в 19 столітті, коли винахідники намагалися знайти ефективний засіб захисту від нападу. Сучасний шокер може бути інструментом безпеки для людини у різному віці та у різних професіях. Необхідно пам'ятати про важливість безпеки при користуванні шокером. З метою ефективного захисту, потенційний користувач повинен дотримуватися інструкції щодо використання, обмежень та безпеки. Якщо все це зробити правильно, шокер стане одним із найефективніших засобів захисту від нападу.

Схожі статті