Його називали Світлячком. Молодший сержант міліції Руслан Шеремет, якому назавжди залишиться 23. Пам’ятайте заг#бл#х – вони живуть, поки живе пам’ять про них!
Війна 2 Червня 2021 9:07Марина Сейлор

Його називали Світлячком. Молодший сержант міліції Руслан Шеремет, якому назавжди залишиться 23. Пам’ятайте заг#бл#х – вони живуть, поки живе пам’ять про них!

Його називали Світлячком. Молодший сержант міліції Руслан Шеремет, русявий ровесник незалежності, якому назавжди залишиться 23. 6 жовтня 2014-го, Світлячок віддав життя за Україну. І це історія про людяність та жертовність.

Руслан потрапив на війну добровольцем у 22 роки, і вже на фронті зустрів 23-річчя. Світлячок служив у батальйоні патрульної служби міліції особливого призначення «Київщина»: спочатку був на блокпостах, а потім пішов у розвідку. Про те, що син вирішив воювати, вдома знав лише батько – мама, Любов Петрівна, кілька місяців нічого про це не знала.
6 жовтня 2014 року близько 01:45 у місті Сватове Луганської області бойовики кинули під ноги захисникам України гранати. Руслан загинув на місці, закривши собою пораненого товариша.

Світлячка поховали в рідному селі Піщане на Черкащині. На його честь тут назвали вулицю і відкрили меморіальну дошку на будівлі школи. Після смерті сина Любов Петрівна Шеремет пережила інсульт. Побратими приїжджають на могилу Руслана і завжди згадують, як він казав: «Україну почнемо будувати з себе!».

Пам’ятайте загиблих – вони живуть, поки живе пам’ять про них!

Не забудемо! Не пробачимо!
Фонд «Повернись живим»

Джерело: https://matrix.co.ua/editor2/62490/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ