Політика 29 Січня 2018 10:51Марина Сейлор

Карта фітнес-додатків розкрила розташування американських і російських військ

Карта фітнес-додатків випадково надала розголосу розташування російських військ. Компанія Strava, опублікувавши глобальну карту фітнес-гаджетів і програм, могла випадково розголосити місце знаходження військових баз і маршрути патрулів кількох армій світу.

Про це пише BBC. Карта компанії Strava, запущена в листопаді 2017 року, охоплює весь світ. Для її складання використовувалися дані, отримані від трьох мільярдів фітнес-браслетів, смартфонів та інших гаджетів, стверджують в компанії. Недовно військові фахівці, які вивчили карту почали бити на сполох. Вони з'ясували, що Strava використовувала, крім інших, ще й дані з фітнес-трекерів військових, які перебувають на активному чергуванні.

Так один з американських військових аналітиків написав, що на карті Strava чітко видно розташування на карті і структуру американських баз. Дійсно, в країнах Африки чи Близького Сходу за сотні кілометрів від населених пунктів і позначеної на карті іншої фітнес-активності можна побачити візерунки, залишені фітнес-трекерами, які невідомо звідки взялися. При цьому на карті видно не тільки американські бази і патрулі, але і російські та інших країн.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/147937-karta-fitnes-prilozhenijj-vskryla-raspolozhenie-am.html

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ