Кіану Рівз – актор, режисер, продюсер, музикант-приклад того, що при бажанні завжди можна залишатися людиною.
Культура 9 Березня 2021 10:14Марина Сейлор

Кіану Рівз – актор, режисер, продюсер, музикант-приклад того, що при бажанні завжди можна залишатися людиною.

Кіану Рівзу – актору, режисеру, продюсер, музиканту й просто талановитій людині – 2 вересня виповнилось 56 років.
Він пропустив перші 20 хвилин вечірки, присвяченої закінченню зйомок його нового фільму “Дочка Бога” в одному з клубів Нью-Йорка. Терпляче чекав під дощем, коли його впустять. Ніхто його не впізнав. Власник клубу сказав: “Я не знав, що Кіану стоїть під дощем і чекає, коли його пустять – він нікому нічого не сказав.”
Їздить на громадському транспорті. Спілкується з безхатченками на вулиці і допомагає їм. Може з’їсти хот-дог, сидячи між звичайними людьми.

Після зйомок однієї з “Матриць”, всім каскадерам подарував по новому мотоциклу – на знак визнання їх майстерності. Відмовився від більшої частини гонорару на користь зарплат костюмерів і ком’пютерників, які малювали спецефекти, бо вважав, що їх недооцінили. Врізав свій гонорар у фільмі “Адвокат диявола”, коли Аль Пачіно підняв свою ставку за участь.

Майже в одночассі загинули: його кращий друг, його дівчина втратила дитину і незабаром загинула в автокатастрофі, сестра захворіла на лейкемію.
Кіану пожертвував $ 5 млн клініці, яка лікувала його сестру, відмовився від зйомок (щоб бути з нею поруч), і створив Фонд по боротьбі з лейкемією, жертвуючи туди значні суми з кожного гонорару за фільм.
При бажанні завжди можна залишатися людиною.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/148175/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ