Ківа оголосив себе лідером Соціалістичної партії

Переглядів: 88
Ківа оголосив себе лідером Соціалістичної партії В мережі

За словами радника глави МВС, відповідне рішення прийняв з’їзд СПУ.

Радник міністра внутрішніх справ Ілля Ківа прийняв рішення очолити Соціалістичну партію в Україні. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Я прийняв рішення очолити Соціалістичну партію України. Це одна з найвідоміших українських партій з довгою партійною історією. Відповідне рішення було тільки-но прийняте на з’їзді партії.
Чому я роблю цей крок? Я впевнений, що саме політичними засобами можна покращувати і реформувати державний апарат, полегшувати життя трудящих, відновлювати соціальну справедливість, подолати владу олігархів, зміцнити обороноздатність нашої Батьківщини», — написав Ківа.
Він зазначив, що найближчим часом СПУ поверне собі провідні позиції на українському політичному полі і стане важливим інструментом змін у країні.
Інтернет-видання Страна.ua опублікувало відео, на якому зафіксовано, як на з’їзді Соціалістичної партії обирають голову партії, яким став Ківа.
https://youtu.be/TBVRBeDNMo8
«Прошу відповідно до моїх повноважень голови СПУ розглянути рішення на обрання головою Ківу Іллю. Рішення прийняте одноголосно», — заявив лідер СПУ Петро Устенко.
Джерело: http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/3867298-kiva-oholosyv-sebe-liderom-sotsialistychnoi-partii

Комментировать

Войти с помощью: 
  Подписаться  
Уведомление о