Каталог М103 7 Січня 2019 21:16slovotkach

Київський дизайнер інтер’єру Ірина Карликова – авторський дизайн квартир у скандинавському стилі

Дизайн квартири скандинавський стиль Київ

Легкий, надзвичайно функціональний і свіжий - все це авторський дизайн квартир у скандинавському стилі від Ірини Карликової. В останні роки саме скандинавський стиль в інтер'єрах став особливо популярний. Сьогодні він не втрачає своїх позицій. Його вибирають як любителі класики, так і шанувальники модернових інтер'єрів, сучасних течій у дизайні.

Дизайн квартири у скандинавському стилі у Києві

Основнні відмінні риси скандинавського стилю:

  • Світла кольорова гама стін. У більшості випадків мова йде про ідеально білі або ніжно кремові стіни, пофарбовані білою емульсією. Світла палітра візуально розширює простір, оптично «розсуваючи» стіни. При цьому білі стіни у інтер'єрі не створюють надмірного «холоду» завдяки більш яскравим відтінкам підлоги і меблів. У деяких випадках на стіни можуть бути нанесений акуратний розпис, простий, без зайвої химерності.
  • Пол з натурального дерева або ламінату світлого кольору. Світла підлога також, як і стіни, є гарним фотоном для більшого контрасту меблів. Виправити невибагливий вид підлогового покриття допомагають невеликі яскраві килими - стильні акценти скандинавського інтер'єру.
  • Прості меблі, переважно з натурального дерева. Якщо використовується фарбування, то за основу береться фарба світлих відтінків (сірого, білого, блакитного). Меблі у скандинавському інтер'єрі не захаращує простір. В результаті приміщення не виглядає безладним. Відчуття свободи, чистоти і простору.
  • Яскравий текстиль. Відмінно вписується до інтер'єру колір стиглої вишні, темно-зелений, теракотовий. Зазвичай мова йде про м'які однотонні тканини або ж про текстиль з нескладним орнаментом - смужкою, кліткою, рослинними мотивами. Найпопулярніші у скандинавських інтер'єрах тканини - сатин, льон і хутро. Оксамит і атлас - те, від чого варто відмовитися.
  • Безліч світильників. Для будинків північних країн надзвичайно важливо, щоб у приміщенні було багато світла. Саме тому важливою складовою інтер'єру є лампи, люстри, торшери, настінні бра зі світлими абажурами без зайвого декору. У скандинавському інтер'єрі елементи освітлення є відмінним доповненням загального оформлення кімнати, але ніяк не самостійним декором, який повинен залучати до себе увагу.
  • Стильні, хитромудрі аксесуари. Головна родзинка, здатна задати потрібний настрій і створити особливо чарівну атмосферу. Картини в пастельних тонах, фоторамки, квіти в простих горщиках, декор зі скла і кераміки - все це дуже актуальне.

Хочете оформити свій будинок, офіс або інше приміщення у скандинавському стилі? Дизайнер інтер'єру Ірина Карликова допоможе втілити у життя найсміливіші ідеї та фантазії. Ми готові оформити у скандинавському стилі ваш будинок або квартиру, надавши особливу легкість і чистоту інтер'єру.

Ціни на послуги дизайн студії з архітектурного проектування, дизайну інтер'єру, будівництва будинків під ключ, ведення інтер'єру проектів ви можете дізнатися за посиланням https://karlikova.com.ua/ua/uslugi/.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ