Світ 24 Листопада 2017 8:14Руслан Коріков

Кобзон придумав урок дружби для жителів “ЛНР” та “ДНР”

Старчий маразм чи крайній "патріотизм"? Російський співак Йосип Кобзон по-своєму відреагував на конфлікт, що стався на території окупованої Луганщини між бойовиками "ЛНР" та "ДНР". Улюблена зірка Путіна придумав урок дружби для самопроголошених очільників "республік".
Новину передає ONPRESS.INFO.

Кобзон запропонував себе у ролі посередника між головним бойовиком "ЛНР" ігорем Плотницьким і так званим міністром "ЛНР" Ігорем Корнетом.

«Я вважаю, що це протистояння наносить неабияку шкоду нашим землякам на Донбасі, тому що кидає тінь на народний рух, на суверенітет. Якщо у вас немає порядку, якщо ви не можете домовитися всередині своєї республіки, як ви хочете, щоб до вас ставилася Україна, Америка, Росія тощо? Це не серйозно", - заявив Кобзон.

Також він додав, що ситуація необхідно виправляти, відтак - час провести перемовини між Плотницьким і Корнетом. А ще - "прикликати до відповідальності голову "ДНР" Олександра Захарченка.

"І я теж прилечу! І посидіти, поговорити, що можна зробити", - резюмував Йосип Кобзон.

Нагадаємо, під час окупації Росією територій України Йосип Кобзон прийняв сторону Володимира Путіна, заявивши, що Крим, Луганщина та Донеччина - це землі Російської Федерації. Співак активно підтримує бойовиків РФ, а також визнає самопроголошені "ЛНР" та "ДНР". Кабмін України вніс Йосипа Кобзона у список персони нон-грата.

Схожі статті