ВАЖЛИВО:

Кобзон придумав урок дружби для жителів «ЛНР» та «ДНР»

Переглядів: 123
Кобзон придумав урок дружби для жителів «ЛНР» та «ДНР» Світ

Старчий маразм чи крайній «патріотизм»? Російський співак Йосип Кобзон по-своєму відреагував на конфлікт, що стався на території окупованої Луганщини між бойовиками «ЛНР» та «ДНР». Улюблена зірка Путіна придумав урок дружби для самопроголошених очільників «республік».
Новину передає ONPRESS.INFO.Кобзон запропонував себе у ролі посередника між головним бойовиком «ЛНР» ігорем Плотницьким і так званим міністром «ЛНР» Ігорем Корнетом.

«Я вважаю, що це протистояння наносить неабияку шкоду нашим землякам на Донбасі, тому що кидає тінь на народний рух, на суверенітет. Якщо у вас немає порядку, якщо ви не можете домовитися всередині своєї республіки, як ви хочете, щоб до вас ставилася Україна, Америка, Росія тощо? Це не серйозно», — заявив Кобзон.

Також він додав, що ситуація необхідно виправляти, відтак — час провести перемовини між Плотницьким і Корнетом. А ще — «прикликати до відповідальності голову «ДНР» Олександра Захарченка.

«І я теж прилечу! І посидіти, поговорити, що можна зробити», — резюмував Йосип Кобзон.

Нагадаємо, під час окупації Росією територій України Йосип Кобзон прийняв сторону Володимира Путіна, заявивши, що Крим, Луганщина та Донеччина — це землі Російської Федерації. Співак активно підтримує бойовиків РФ, а також визнає самопроголошені «ЛНР» та «ДНР». Кабмін України вніс Йосипа Кобзона у список персони нон-грата.

Комментировать

Войти с помощью: 
  Подписаться  
Уведомление о