Кобзон придумав урок дружби для жителів «ЛНР» та «ДНР»

Переглядів: 133
Кобзон придумав урок дружби для жителів «ЛНР» та «ДНР» Світ

Старчий маразм чи крайній "патріотизм"? Російський співак Йосип Кобзон по-своєму відреагував на конфлікт, що стався на території окупованої Луганщини між бойовиками "ЛНР" та "ДНР". Улюблена зірка Путіна придумав урок дружби для самопроголошених очільників "республік".
Новину передає ONPRESS.INFO.Кобзон запропонував себе у ролі посередника між головним бойовиком "ЛНР" ігорем Плотницьким і так званим міністром "ЛНР" Ігорем Корнетом.

«Я вважаю, що це протистояння наносить неабияку шкоду нашим землякам на Донбасі, тому що кидає тінь на народний рух, на суверенітет. Якщо у вас немає порядку, якщо ви не можете домовитися всередині своєї республіки, як ви хочете, щоб до вас ставилася Україна, Америка, Росія тощо? Це не серйозно", - заявив Кобзон.

Також він додав, що ситуація необхідно виправляти, відтак - час провести перемовини між Плотницьким і Корнетом. А ще - "прикликати до відповідальності голову "ДНР" Олександра Захарченка.

"І я теж прилечу! І посидіти, поговорити, що можна зробити", - резюмував Йосип Кобзон.

Нагадаємо, під час окупації Росією територій України Йосип Кобзон прийняв сторону Володимира Путіна, заявивши, що Крим, Луганщина та Донеччина - це землі Російської Федерації. Співак активно підтримує бойовиків РФ, а також визнає самопроголошені "ЛНР" та "ДНР". Кабмін України вніс Йосипа Кобзона у список персони нон-грата.

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о