
- Росія планує направляти «забракованих Європою» зірок вітчизняної естради до Сирії. Серед них і Йосип Кобзон, який вже раніше зявляв, що дасть концерт в Сирії на російській авіабазі.
Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
«У зв'язку з нещодавніми втратами особового складу контингенту ЗС РФ в Сирії і необхідністю покращення її морально-психологічного стану, керівництво РФ розглядає можливість направлення до Сирії зірок російської естради, які через санкції західних країн істотно обмежені в гастролях за кордоном», - йдеться в повідомленні.
В РФ вже склали список таких «агітаційних бригад» . Разом з Кобзоном до нього увійшли К.Ернст, В.Пельш, В. Ільїн, Л.Якубович, Н.Бабкіна, А.Газманов, Д.Майданов, Валерія, П .Гагаріна, М.Расторгуєв, групи «Кватро», «Фабрика» та «Віагра».
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ