Коханка прокурора АТО придбала автомобіль за 1,21 млн гривень
Україна 26 Січня 2016 22:39Сніжана Зимна

Коханка прокурора АТО придбала автомобіль за 1,21 млн гривень

Коханка військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика їздить на позашляховику за 1,21 млн гривень.  Власниця автомобіля Ірина Німець заделарувала торік  офіційний дохід у розмірі 1 678 грн.  Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) звернулося до суду з вимогою надати доступ до документів щодо придбання  позашляховика Toyota Land Cruiser 200.

Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на

У 2014 ірина Німець також придабла автомобіль Тoyota RAV4 за 459 тис гривень. Обидві автівки випущені у 2014 році. Й ні одна з них не вказана у декларації про доходи. За обидва транспортних засоби розраховувалися з одного і того самого рахунку «Діамантбанку».  Відповідні квитанції свідчать, що на рахунок даного банку вносили гроші готівкою. Отже, як пояснюють у НАБУ, можна стверджувати, що транспортні засоби були куплені за готівку.

Костянтин Кулик у 2014 році вказав у декларації про доходи трикімнатну квартиру з площею 249,3 кв м в елітному ЖК «Диптомат-Холл», що в Києві. Законність  купівлі цієї нерухомості також неревіряє НАБУ. Варто зазначити, що помешкання попередньо було заарештоване судом м. Харкова. Наразі детектива НАБУ перевіряють обставини  та законність цієї справи. Сусідами прокурора Кулика у цьому ж елітному житловому комплексі є Ірина Німець та Світлана Кулик (мама Костянтина Кулика).

 

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ