Війна 14 Липня 2020 3:26Марина Сейлор

Колона вантажівок з Росії вторгалася на територію України: фото з БПЛА

Безпілотник дальнього радіусу дії зафіксував автоколону вантажівок, які приховано в’їжджали на територію України в непідконтрольному районі Луганської області поблизу кордону з Російською Федерацією. Про це йдеться у щоденному звіті місії ОБСЄ від 6 червня 2020 року, зазначила волонтерська спільнота InformNapalm на 24 каналі.

Переміщення вантажівок з РФ було досить деталізовано описане. Проте, бракувало візуальних деталей, які б могли засвідчити грубе порушення з боку Російської Федерації.

Волонтерам міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm вдалося отримати унікальні знімки з безпілотника та провести їх додаткову геолокацію. А також вказати точні координати як місця вторгнення російських колон, так і точку їх прибуття у Луганській області.

Спираючись на початкові дані, зазначені у звіті ОБСЄ, волонтерам InformNapalm вдалося визначити точні координати знімків на місцевості – зробити геолокаційну прив’язку.

Перший знімок фіксує колону вантажівок безпосередньо біля кордону з РФ.

Другий знімок фіксує прибуття вантажівок у точку з координатами у Луганську.

Волонтери InformNapalm за допомогою моніторингу відкритих джерел встановили, що ця територія давно використовується російськими окупаційними військами в якості бази для окремого батальйону матеріального забезпечення 2-го Армійського Корпусу.

Джерело: https://sprotyv.info/photo/kolona-vantazhivok-z-rosii-vtorgalasya-na-teritoriju-ukraini-foto-z-bpla

Схожі статті