Україна 30 Грудня 2017 9:38Mikel

КОЛИШНІЙ КАПІТАН КОРВЕТУ «ЛУЦЬК» СТАВ КОМАНДИРОМ ВІЙСЬКОВОГО КОРАБЛЯ РФ

Командиром нового фрегата військово-морського флоту Росії «Адмірал Макаров» став капітан другого рангу Григорій Бреєв,, який зрадив Україну навесні 2014 року. Раніше він командував корветами "Луць" і "Тернопіль", інформує Zahidnews.com.

Як повідомляє одеське видання “Думська”, де тепер базується український флот, Бреєв брав участь в церемонії підняття прапора на кораблі, яка відбулася 27 грудня на суднобудівному заводі “Янтар” в Калінінграді і цілував російський триколор.

Сторожовий корабель “Адмірал Макаров” включений до складу 30-ої дивізії надводних кораблів Чорноморського флоту РФ з базуванням в окупованому Севастополі.

Капітан 2 рангу Бреєв народився 31 січня 1979 року в селищі Кирнасівка Вінницької області. З 1996 року служив у Збройних силах України. Закінчив Академію військово-морських сил імені Нахімова.

Командував корветами “Луцьк” і “Тернопіль”. Остання посада в ВМСУ – заступник командира Севастопольської військово-морської бази.

У березні 2014 року переметнувся до росіян. Стосовно нього відкрито кримінальне провадження за ознаками статті 408 КК України (дезертирство).

Схожі статті