Команда Зеленського цілеспрямовано намагається дискредитувати ЗМІ
Політика 3 Серпня 2019 4:31Володимир Маркопольский

Команда Зеленського цілеспрямовано намагається дискредитувати ЗМІ

Це не просто компрометація, а чітка і усвідомлена дискредитація засобів масової інформації для того, щоб посіяти ще й інформаційний хаос.

Про це в ток-шоу "Ехо України" заявила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, коментуючи інформаційні маніпуляції стосовно звільнення голови Офісу президента Андрія Богдана.

"Насправді інформаційного сміття буде дедалі більше, щоб приховати управлінський хаос, який буде існувати. Адже кадрова лава в них так само буде невеликою. Відповідно ті помилки, які будуть здійснюватися на різних щаблях потрібно буде перекривати такими гучними сміттєвими новинами. Але разом з тим відбулась інша річ", - сказала Фріз.

Вона зауважила, що зараз суспільство, як людина, яка вже має певну стадію онкології, але ще не відчуває, що хвора

"Ми знаємо, що у нас є президентська гілка влади, законодавча, а зараз буде і виконавча гілка влади в одних руках. Ми бачимо, що маємо перезагрузити Вищу кваліфікаційну комісію суддів, щоб мати повністю під контролем і четверту гілку влади. І разом з цим відбувається дискредитація так званої п’ятої гілки влади. Це не просто компрометація, а чітка і усвідомлена дискредитація засобів масової інформації для того, щоб посіяти ще й інформаційний хаос", - додала Фріз.

Джерело: https://prm.ua/tse-svidoma-diskreditatsiya-zmi-irina-friz-pro-zvilnennya-andriya-bogdana/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ