Війна 23 Травня 2020 10:30Марина Сейлор

Командувач Об’єднаних сил привітав морських піхотинців із професійним святом. ВІДЕО

Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав морських піхотинців з їхнім професійним святом, яке відзначається 23 травня. Відео з привітанням було опубліковане на сторінці Командування об’єднаних сил ЗС України у Facebook.

«Морська піхота була та залишається елітою Військово-Морських Сил Збройних Сил України. У березні 2014 року Ви одними з перших зустріли так звану гібридну війну та в умовах потужного інформаційно-психологічного впливу продемонстрували стійкість та відвагу, залишились вірними Військовій Присязі та не зрадили українському народові», — сказав Сергій Наєв.

Також генерал-лейтенант зазначив, що, на превеликий жаль, під час запеклих боїв з ворогом в районі проведення операції Об’єднаних сил і Антитерористичної операції серед військових, які віддали життя за Україну, є і морські піхотинці.

«Ми втратили найкращих. Вклонімося перед пам’яттю українських морських піхотинців, які віддали своє життя, виконуючи конституційний обов’язок. Ви — там, де найважче, де потрібні стійкість, швидкість і рішучість. Дякую вам за відвагу і героїзм, за те, що залишаєтеся «Вірними завжди!». Бажаю Вам та вашим родинам благополуччя та міцного здоров’я. Нехай кулі вас оминають, а поруч завжди буде надійне плече бойового побратимів. Слава Україні! Разом переможемо!», — сказав Сергій Наєв.

Джерело: https://sprotyv.info/video/komanduvach-ob-iednanih-sil-privitav-morskih-pihotinciv-iz-profesijnim-svyatom-video

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ