Каталог М81 29 Квітня 2018 11:11slovotkach

Кондиціонер – уже не розкіш

Зовсім недавно, коли жили ми всі ще в Радянському Союзі, кондиціонер вважався предметом розкоші. В останній передвоєнний рік були навіть суворо покарані журналісти технічного журналу за публікацію статей про кондиціювання повітря. Тоді вважалось, що така кліматична техніка стане причиною відволікання пролетаріату від основного напрямку його діяльності – класової боротьби. Та й взагалі, навіщо робочій людині той кондиціонер. Він же – надмірність капіталізму.

Ті часи пройшли. Кондиціонер ввійшов в наше життя. Сьогодні його може дозволити собі більшість співвітчизників. Агрегат аж ніяк не відволікає людей від активної життєдіяльності. Більше того, він забезпечує оптимальний температурний мікроклімат в квартирах, будинках, офісах, та інших приміщеннях, що використовуються людиною для проживання і професійної діяльності.

Сучасний ринок, котрий далеко відійшов від політики, сьогодні став тим місцем, де покупець може знайти практично все обладнання, котре йому потрібне для облаштування умов для свого життя.

Отут-то у людей і виникають деякі проблеми, оскільки далеко не кожен в змозі належним чином зорієнтуватись в асортименті товарів, які пропонуються. Вихід з цього знайти можна тут, бо саме наш Інтернет-магазин кондиціонерів ЕСПО разом з пропозицією великої кількості кліматичної техніки дає і повну інформацію про її типи і моделі. Різноманітна допомога пропонується і нашими спеціалістами.

Обирай оптимальний тип кондиціонера

В асортименті пропозицій сучасного ринку в частині кондиціонерів є змога обирати будь-який з типів:

  • Віконний кондиціонер – простий і примітивний прилад, який врізається у віконні отвори або в стіни. Проблем з монтажем не виникає. Їх може вирішити і простий обиватель, у якого є хист до майстрування.
  • Спліт-системи бувають двох типів – з внутрішніми настінними блоками настінного або підлогово-стельового типі. До їх конструкції також входять зовнішні блоки, який є практично однаковими в побутовому діапазоні. Внутрішні блоки діляться на касетні та канальні.
  • Мульти спліт-системи дозволяють до зовнішнього блоку під’єднати кілька внутрішніх. Їх використання не псує зовнішній вигляд будинків, тим не менше забезпечуючи охолодження відразу кільком кімнат чи офісних кабінетів.
  • Мульти зональні системи представляють собою останні інноваційні досягнення людини в питанні кондиціювання повітря. Функціонують вони за тим же принципом, що й попередні мульти спліт-системи. Їх переваги полягають у тому, що до них можна підключити до 64 внутрішніх блоків. Дані системи довговічні і економічні.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ