Контррозвідка СБУ викрила спробу вербування іноземця представниками так званих спецслужб «ДНР» (відео)
Вата 3 Жовтня 2019 16:50Денис Діденко

Контррозвідка СБУ викрила спробу вербування іноземця представниками так званих спецслужб «ДНР» (відео)

Контррозвідники Служби безпеки України викрили факт вербування громадянина однієї з країн Східної Азії представниками так званого «міністерства державної безпеки ДНР», які діють під контролем спецслужб Російської Федерації. Про це йдеться на офіційному ресурсі спецслужби.

Слідчі спецслужби встановили, що випускник донецького вишу регулярно відвідував з особистих питань тимчасово окуповані території Донбасу. Під час одного із візитів до ОРДЛО на нього «вийшов» працівник «МДБ ДНР», у минулому офіцер українських правоохоронних органів, який зрадив присязі на вірність Україні. У ході «бесіди» працівник псевдоспецслужби під тиском змусив іноземця підписати документ про надання сприяння МДБ. Чоловік, зокрема, був змушений пообіцяти збирати конфеденційну інформацію про інших іноземців, які перебувають чи відвідують тимчасово окуповані території Донбасу.

Після приїзду на підконтрольну українській владі територію іноземець звернувся до слідчих СБУ та надав детальні свідчення щодо всіх обставин свого вербування та поставлених завдань.

Враховуючи наявність у діях представника псевдоспецслужби ознак державної зради, слідчими органами СБУ розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

#Контррозвідка #СБУ #ОРДЛО #спецслужби_рф #окупація #гібридна_війна

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ