Прес-релізи 30 Листопада 2021 10:57Марина Сейлор

Кращі навушники 2021 року до 200$

Обираючи для себе навушники, кожен користувач розраховує на певний бюджет. Орієнтуючись в першу чергу на бюджет, користувач тим самим не тільки полегшує собі процес самого вибору навушників, але і мінімізує ризик розчарування від неможливості придбати навушники дорожче.

Орієнтуючись на свій бюджет покупець відбирає моделі, які найбільш підходять до його кейсу використання, але не завжди користувачам вдається підібрати краще рішення.

Найпростішим способом підібрати навушники в обраному ціновому сегменті, це орієнтуватися на популярні моделі та відгуки про них. Так ви можете прийти в магазин навушників вже розуміючи яка вартість вас влаштує і на підставі відгуків про вподобані вам навушники – зробити свій вибір. Але які ж навушники можна назвати кращими в ціновому сегменті до 200 доларів? Розберімось!

Топ навушників 2021 року в ціновому сегменті до 200$

Принцип дорожче дорівнює краще вже давно втратив актуальність у сфері навушників. Вся річ у тому, що завдяки розвитку технологій більшість виробників змогли помітно здешевити виробництво навушників, що дозволило їм випускати більш доступні моделі з приємним цінником, при цьому володіють флагманськими можливостями. 200 доларів це та ціна, яку більшість користувачів готові віддати за якісний продукт, але на які ж навушники звернути увагу в цьому ціновому сегменті?

Для того, щоб полегшити вам завдання, ми проаналізувавши власні дані, зіставили їх з даними більшості топів і прийшли до загального списку лідерів в даному ціновому сегменті. Купивши одну з перерахованих нижче моделей, ви гарантовано отримаєте якісний пристрій, який зможе закрити більшу частину ваших потреб.

Що ж стосується самого топа кращих навушників до 200 доларів, то їх перелік виглядає наступним чином:

  • Huawei FreeBuds Pro

619f49029af18.jpeg

Ці навушники визнані одними з кращих на ринку, завдяки своєму співвідношенню якості звуку і вартості.

  • Sennheiser IE 4

619f4923b1538.jpeg

Легендарна модель від німецького лідера у сфері виробництва навушників, безумовно порадує любителів якісного звучання.

  • AKG K52

619f493e3acb4.jpeg

Зупинивши свій вибір на цій моделі, ви не тільки зможете познайомитися з фірмовим стилем компанії AKG, але й оцінити її напрацювання в області звуку, адже цю модель хвалять практично всі власники.

  • Sony MDR-EX450

619f494e64fcb.jpeg

Компанія Соні представила цю модель як відмінну можливість для тих хто тільки знайомиться з дивовижним світом музики – придбати пристрій за доступною ціною. Що ж, тактика Соні була успішною, адже ця модель є однією з найпопулярніших за всю історію Соні.

  • Marshall Mode EQ

619f495c4e41e.jpeg

Фірмовий дизайн, мінімалізм упереміш з розкішшю. Якщо ви любите привертати до себе увагу, хочете купити стильні навушники та при цьому насолоджуватися якісним звуком – ця модель безумовно для вас.

Обравши одну з перерахованих моделей, ви гарантовано отримаєте якісний пристрій за приємною ціною. Купити навушники до 200 доларів і вище, ви можете відвідавши каталог інтернет-магазину Soundmag. У каталозі інтернет-магазину Soundmag вас зустрінуть тільки найприємніші навушники та найякісніші товари. Якщо ж ви досі сумніваєтеся у своєму виборі – ви завжди можете відвідати один з шоурумів Soundmag, розташованих в Києві та Дніпрі, і випробувати вподобану вам модель.

Зробіть для себе подарунок і насолоджуйтеся якісним звуком за помірну ціну разом з інтернет-магазином аудіотехніки Soundmag.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ