Каталог М134 27 Березня 2020 9:05Марина Сейлор

Кращі сучасні аудіокниги

Книга залишається незмінним другом людини, і при цьому не важливо, в якому вона форматі. Сьогодні любителям почитати не потрібно купувати паперовий виріб, який потім буде припадати пилом на полиці. Є можливість прослухати улюблений твір в форматі аудіокниги. Сучасні гаджети допомагають зануритися в світ літератури у будь-якій точці планети у вільний час. Придбати аудіокниги українською за доступною ціною легко тут yakaboo.ua.

Які аудіокниги слухають

Сучасна література різноманітна за жанрами, сюди відносяться твори останніх 50-60 років. За цей час в світі відбулося багато подій, що змінили світогляд, тому знайти загальні тенденції в розвитку вітчизняної або зарубіжної літератури складно. На думку читачів, при виборі аудіокниги більше віддають перевагу таким темам:

  • історичні реалії;
  • психологічні твори;
  • розвиток техніки;
  • любовна лірика;
  • фантастика.

Кожне видання та інтернет-магазини роблять власний рейтинг, обумовлений результатами продажу. Тому складно визначити найкращі сучасні аудіокниги, але реально вибрати популярні в кожній галузі.

Починаючи з 90-х років, популярності набирає американська література. Тут представлені книги всіх жанрів, багато з яких стали бестселерами. На високу оцінку заслуговують твори Чарльза Буковскі, Файна Ренда, тематика яких в новому світлі представляє епоху революцій. На перших рядках топів впевнено стоїть Джером Селінджер з любовними творами. Любителям авантюр і реалістичних трилерів припали до смаку твори Дена Брауна «Інферно» та «Ангели і демони».

Українські автори висвітлюють твори в стилі постмодернізму. Серія праць від Люко Дашвар – незмінні бестселери серед аудіокниг. Про гостру проблему війни пише Світлана Талан.

Сучасна російська література насичена суспільствознавчими книгами. Перше місце в цьому списку належить Віктору Пелевину, який передає сутність суспільства на цій фазі розвитку. Кращі традиції прози демонструє Сергій Довлатов. Його твори розкривають сутність сучасного життя, тому по праву стали бестселерами серед аудіокниг. Серед європейських авторів виділяються Умберто Еко і Януш Вишневський.

Сучасні аудіокниги яскраві і динамічні, написані в стилі постмодернізму, стосуються глибоких тем розвитку інтелекту, культури.

Чому аудіокнига

Сучасний темп життя не завжди дає можливість посидіти і почитати. Тому видавці випускають книги в двох форматах: для читання і прослуховування. Більшої популярності набуває другий варіант. Переваги аудіокниги виражаються в наступних фактах:

  • ідеальний варіант для людей з проблемами зору;
  • можливість слухати, займаючись іншою справою (за кермом);
  • ціна на аудіокниги менша, ніж на паперові видання;
  • емоційне сприйняття (твердження психологів);
  • не займає багато місця в будинку.

Аудіокниги в хорошій якості піднімуть настрій, підвищать інтелектуальний рівень і просто зроблять день краще.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ