Світ 31 Жовтня 2014 9:29Марина Сейлор

Кремль планирует, что мост через Керченский залив помогут строить студенты

Для будівництва мосту, що з`єднуватиме півострів Крим та материкову Росію, можуть залучити студентів. Про це повідомляє російське видання «Известие» передає новину OnPress.info.

Як роз’яснив голова Росавтодора Роман Старовойта, дивлячись від курсу навчання, студентів залучатимуть до різних робіт. Планується, що старшокурсники займатимуться серйозною роботою, а першокурсників – «некваліфікованою роботою».

Також чиновник впевнений, що участь студентів в такому міроприємстві покращить їхнє резюме і по закінченню університету буде відігравати важливу роль для влаштування на роботу.

«У студента вже на наступних етапах його кар'єри завжди буде можливість сказати, що він ще студентом брав участь у будівництві мосту через Керченську протоку», - зауважив Старовойта.

Нагадаємо, що російська влада планує побудувати міст в 2018-2020 роках. Довжина споруди складатиме 19 кілометрів і вартуватиме РФ – 228 мільярдів рублів.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
 1. Михаил :

  Раньше были студенческие строительные отряды, что в этом плохого, если убрать обязаловку.

  1. Bars :

   “Если убрать обязаловку” – ключевые слова. А плохое именно в обязаловке. Какое отношение к работе, такое и качество. Хотя в совке это до лампочки.

   1. Михаил :

    А студотряды и начинались как сугубо добровольные, но потом их комсомол подмял и обюрократил.