ВАЖЛИВО:

Крим ніколи не входив до складу України — Азаров

Переглядів: 399
Крим ніколи не входив до складу України — Азаров Україна

Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров, який після Майдану переховується у Росії, вважає питання анексованого Криму вирішеним назавжди. Він заявив, що півострів взагалі ніколи не входив до складу України, якщо не брати до уваги 1954 рік. Також прем’єр-утікач переконаний, що з часом світ визнає Крим частиною Росії.


Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на повідомлення екс-прем’єра України Миколи Азарова.

«Визнають, нікуди не дінуться… Крим ніколи не входив до складу України, якщо не брати до уваги 1954 рік, коли його адміністративно передали в рамках єдиної держави. Калінінград, або Кенігсберг, був колись столицею Прусської держави, але зараз же нікому з німецьких керівників в голову не прийде сказати: поверни назад Калінінград. Так нікому не прийде в голову ставити питання і про повернення Криму. Був там референдум, і ясно , що кримчани жити з цим бандерівським режимом не захотіли. Це їхнє право, вони, врешті-решт, автономна республіка», — додав екс-регіонал.

Окрім того, Азаров переймається, щоб між Україною і Росією був укладений договір про демаркацію кордонів. Тоді, на його думку, постане і питання Криму.

OnPress.info
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Загрузка...