Крим: справедливість буде відновлено
Україна 30 Березня 10:30Денис Діденко

Крим: справедливість буде відновлено

Цього року виповнилась вже четверта річниця з моменту анексії Криму Російською Федерацією. Всі ми добре пам’ятаємо, як на півострів почали проникати «зелені чоловічки», які захоплювали головні адміністративні будинки. Після цього було призначено референдум, результати якого весь цивілізований світ не визнає і досі. Спливають в пам’яті також і ті кадри, де натовпи людей стоять з плакатами Путіна і російськими триколорами, радіючи «приєднанню». Та питання, чи виправдались їхні надії і сподівання на за ці чотири роки, залишається доволі дискусійним.

На півострові припинено діяльність українських каналів та кримськотатарського телеканалу ATR. Натомість прямо посеред вулиць російські телеканали «вєщают» про всі переваги «русского мира» і найкращого президента Путіна, а ще про те, що Крим заживе як тільки добудують міст через протоку.

Такими є реалії сучасного життя Кримського півострова. Тепер щороку вони святкують справедливе, на їхню думку, «приєднання» до Росії, проводять відповідні тематичні концерти, зібрання, мітинги та виховні години в школі, проте кількість людей, які виїхали з півострова від такого «добра» постійно зростає…

Єдине, чого дійсно шкода, те, що розплачуватися за все доводиться звичайним людям, більшість з яких цього навіть не усвідомлює і свято вірить російській пропаганді. Проте більшість українців підтримують як кримських татар, так і тих, хто просто змушений був залишитись на території півострова, і переконані, що справедливість буде відновлено. Україна наполеглево продовжує черз усі можливі канали інформації доносити основний меседж " Крим - це Україна! " та робить усе можливе, аби весь світ зрозумів що Крим був, є і буде частиною України, і ніякі махінації та провокації не завадять відновленню справедливості та поверненню півострова до складу нашої держави.

 

Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ