Каталог М159 3 Жовтня 2022 14:53Марина Сейлор

Кроки до написання дисертації

Основним компонентом багатьох курсів на здобуття ступеня, дисертації або дисертації є подача значного академічного письма — дізнайтеся, як домогтися цього, розглянувши ці ключові області. Допомогти вам з написанням дисертації на сайті https://statti.in.ua/disertacii/. Професіонали своєї справи допоможуть вам. А поки подивимося, які кроки потрібно зробити.

Кроки до написання дисертації

Важливо приділяти достатньо часу плануванню та структуруванню письмової роботи під час навчання в університеті, але коли справа доходить до всеосяжної дисертації, дуже важливо добре підготуватися.

Від визначення теми та вигадування назви до моменту, коли ви її здаєте, процес гарантовано викличе у вас почуття хвилювання, невпевненості в собі, паніки та ейфорії.

Незалежно від того, чи готуєтеся ви до написання бакалаврської, магістерської або докторської дисертації, такі поради мають допомогти вам не збитися зі шляху.

Ретельно вибирайте тему дослідження

Вкрай важливо, щоб тема вашого дослідження була чимось цікавим і значущим для вас — можливо, темою, яка відповідає вашим кар'єрним устремлінням і важлива для ширшого академічного співтовариства, — каже доктор Алекс Патель, радник із розвитку навчання в Навчальному інституті Університету Лестера.

"Ваша дисертація — це можливість продемонструвати свої думки та ідеї, глибше вивчити галузь і закріпити попередні знання", - додає Мішель Шнайдер, фахівець із розвитку академічних навичок в Університеті Лідса. "Вибір того, що вам справді цікаво, підтримуватиме вашу мотивацію".

Якщо вам не вистачає ідей, ви можете вивчити навчальні матеріали, академічні журнали, газети та інші засоби масової інформації, щоб визначити поточні проблеми, пов'язані з вашою галуззю, і знайти натхнення для теми вашої дисертації.

Крім того, Алекс рекомендує вам працювати зі своїм керівником, щоб узгодити чітку спрямованість або питання дослідження, використовуючи їхнє розуміння галузі дослідження, відповідних методів і того, що може бути досяжним у ваші терміни.

Подумайте, чому важливо зайнятися обраною вами темою, - каже вона. Після того як ви узагальните свої висновки, подумайте, як вони пов'язані з вашим обґрунтуванням важливості цього питання або теми.

Перевірте, що від вас вимагається

Крісті Прітчард, керівник відділу розвитку освіти в Університеті Плімута, рекомендує вам ознайомитися з протоколами етики вашого факультету, посібниками з модулів і довідниками зі стилю, щоб запобігти дурним і дорогим помилкам. Перш ніж приступити до планування, переконайтеся, що ви розумієте, чого від вас очікують.

Схожі статті