Прес-релізи 1 Листопада 2022 8:49Марина Сейлор

Купити спирт оптом

Бізнесмени, які вирішили відкрити власну справу у сфері алкоголю, відразу стикаються з проблемою пошуку сумлінного та порядного постачальника сировини. Від вирішення цього питання залежить ефективність та прибутковість підприємства в цілому. Придбати сертифікований етанол за доступною ціною можна у надійної компанії з позитивною репутацією. Компанія обслуговує оптових та роздрібних клієнтів у максимально короткі терміни. На сайті компанії можна ознайомитись з асортиментом наявної продукції та вартістю. Уточнити запитання, що цікавлять, також можна по контактному телефону.

Навіщо купують спирт оптом?

Компанія реалізує оптом такі види етанолу: Пшеничний, Люкс, Альфа, Екстра, вищої очистки, харчовий та питний. Цей продукт можна використовувати у найрізноманітніших галузях господарства, включаючи кондитерську справу, харчову промисловість, хіміко-фармацевтичну індустрію, виробництво алкогольних напоїв.

Пшеничний спирт є зразком якості в сфері алкоголя. Він виготовляється з добірної пшениці. Головною перевагою продукту є кристальна чистота, отримана завдяки багаторівневій системі очищення. Зі спирту Люкс виготовляють алкоголь, в якому кількість шкідливих компонентів зведена до мінімального значення. Цей спирт виробляється із зернових культур із незначним додаванням картопляної сировини. У спирті класу Альфа картопля не використовується, завдяки чому кількість домішок у ньому менша. Екстра-спирт бере участь у виробництві алкоголю із категорії Стандарт.

Спирт може використовуватися для виготовлення марочних горілок, лікерів, гірких настоянок та слабоалкогольних напоїв. Нерідко етанол застосовується в домашньому та промисловому виноробстві. У цій сфері його використовують, щоб зупинити бродіння і досягти необхідної міності. Етиловий спирт додається в кріплені та десертні вина.

 

Купити спирт оптом доцільно для медичних закладів, де важливо та потрібно проводити заходи щодо дезінфекції. Спирт є найсильнішим антисептиком та здатний знезаражувати рани. При цьому необхідно пам'ятати, що при обробці шкіри етанолом високої концентрації може виникнути сухість та лущення.

Технологія виробництва етанолу

Етиловий спирт виготовляється відповідно до технології бродіння. Цей процес відбувається природним шляхом у великих чанах, до яких додається спеціально створені штами спиртових дріжджів. На наступному етапі здійснюється перегонка етанолу в колонах ректифікації. Отриманий на виході сирий продукт відправляють на очищення, яке виконується промисловим методом.

Після остигання спирт пропускається крізь вугільні фільтри з додатковими пластинами зі срібла. Завдяки цьому в етанолі усуваються токсичні речовини, включаючи сивушне масло, альдегіди, ефіри. Спиртні напої, виготовлені на основі такого етанолу, мають м'який смак та стриманий аромат.

Переваги купівлі етилового спирту оптом

Від співпраці з перевіреною компанією по реалізації етанолу споживачі отримують низку переваг:

  • гнучка цінова політика;
  • обслуговування клієнтів на найвищому рівні;
  • використання індивідуального підходу;
  • зручність оформлення замовлення;
  • варіативність способів оплати;
  • надання знижок за вартістю.

Підприємство виконує обробку замовлень у максимально стислий термін. Спирт фасується у пластикові ємності із екологічного пластику. Як правило, обсяг тари становить п'ять чи десять літрів. Транспортування товару виконується провідними логістичними компаніями з усіх регіонів України. За потреби споживачі можуть одержати на руки документи, що підтверджують високу якість продукції. Тому сумніватися в справжності та оригінальності продукту не доводиться.

Для оформлення замовлення можна скористатися телефоном чи кошиком на сайті. Якщо виникли запитання, завжди можна звернутися за контактним номером для отримання консультації у компетентного фахівця. Менеджер зорієнтує в асортименті продукції, розповість про ціни і допоможе з оформленням замовлення.

 

 

Схожі статті