Київський школяр самостійно прибирає стихійне сміттєзвалище, що влаштували сусіди, не чекаючи на допомогу дорослих
Суспільство 29 Квітня 2021 8:44Марина Сейлор

Київський школяр самостійно прибирає стихійне сміттєзвалище, що влаштували сусіди, не чекаючи на допомогу дорослих

У Києві на Осокорках 16-річний Олександр прибирає сміття, що викидають сусіди. Про вчинок підлітка розповів Владислав Коробов у фейсбук-спільноті «Осокорки Клуб», зазначають Патріоти України.
Як пише Владислав, киянин часто спостерігав купи сміття на вулиці, біля якої живе, і вирішив самостійно прибрати там. Допомоги він не чекав ні від комунальників, ні від місцевих жителів. Хлопець регулярно ходить по цій ділянці в школу і бачив стихійне звалище. Олександрові це набридло і він вирішив діяти. Замість словесних перепалок з дорослими і агресивних конфліктів він показав на своєму прикладі, що і одна людина здатна розчистити купи сміття

Без допомоги місцевих жителів і комунальних служб хлопець сам зібрав більшу частину відходів в сміттєві пакети і виніс їх. Як наголошується, юнак уже зібрав тонну сміття.

Користувачі мережі оцінили вчинок киянина і похвалили його за небайдужість. Під постом також відгукнулася і мати Сашка. Вона подякувала містянам за добрі слова і зазначила, що така підтримка додала натхнення, щоб завершити суботник.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/161106/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ