Лавров «спалився», заявивши про загибель двох льотчиків під час турецької атаки

Переглядів: 445
Лавров «спалився», заявивши про загибель двох льотчиків під час турецької атаки Світ

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, коментуючи інцидент, що трапився напередодні на турецько-сирійському кордоні, зазначив, що унаслідок реакції турецьких військових загинуло кілька російських льотчиків.


Новину повідомляє ONPRESS.INFO .

Про це у соцмережі написав журналіст Всеволод Філімоненко.

«Лавров за лайньюс тільки, що сказав: «...турецький посол висловив співчуття у зв'язку із загибеллю російських льотчиків...». У множині назвав. Може це не випадково, спалився?», - підкреслює Філімоненко.

В той самий час російські ЗМІ повідомляють, що льотчик Костянтин Мурахтін, який знаходився у Су-24 в момент аварії, після одужання планує помститися за смерть командира.

Нині він перебуває в госпіталі в Латакії (Сирія). Стверджує, що живий. Після виписки штурман попросить командування залишити його на базі, оскільки має намір далі виконувати завдання по боротьбі з терористами.

«Цей, що «вижив» дуже схожий на актора, особа приховує від камер та інтерв'ю своє наче читає з аркуша. Отже допускаю, що все-таки загинули обидва пілоти СУ, а льотчик, який мудрує зараз по всіх російських каналах - самий звичайний ФСБшник, який прибув кілька годин тому з Москви до Сирії», - каже Філімоненко.

 

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о