Вата 3 Липня 2020 8:20Марина Сейлор

Ленін і комуністичні плакати: в РФ на дільниці для голосування влаштували сталінський флешмоб. ФОТО

В Російській Федерації члени двох виборчих комісій під час голосування стосовно поправок в конституцію в селі Горбунки Ленінградської області влаштували «флешмоб» в кращих традиціях тоталітарного комуністичного режиму. Дільниці оформили в «сталінському» стилі 30-х років.

Ініціатори такого дизайну заявили, що вирішили оформити все з «колоритом і ностальгією 1936 року», пише видання «Бумага», посилаючись на заяву Ломоносівського районного палацу культури у забороненій в Україні соцмережі «ВКонтакте».

Зокрема, в приміщенні розмістили бюст Леніна, розвісили комуністичні прапори і плакати з радянськими гаслами «Колгосп – справа добровільна» і «Темп – тільки ударний». Члени виборчої комісії стверджують, що нібито отримали «безліч схвалень і позитивних оцінок «свого «дизайнерського» рішення.

Що стосується жителів села, то вони хвалилися, що на виборчих дільницях могли сфотографуватися з НКВСівцем і фізкультурником.

Джерело: https://sprotyv.info/photo/lenin-i-komunistichni-plakati-v-rf-na-dilnici-dlya-golosuvannya-vlashtuvali-stalinskij-fleshmob-foto

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ