Лікування по-новому, округлення чека і подорожчання проїзду: які нововведення чекають на українців з 1 липня
Політика 29 Червня 2018 15:45Марина Сейлор

Лікування по-новому, округлення чека і подорожчання проїзду: які нововведення чекають на українців з 1 липня

З 1 липня на українців чекає ряд нововведень, включаючи медичну реформу, округлення чека і подорожчання проїзду в громадському транспорті Києва. Про це пише "Уніан".

Як повідомляє видання, з 1 липня розпочнеться реалізація медичної реформи, в ході якої, як обіцяє МОЗ, "гроші підуть за пацієнтом". Так, сімейні лікарі, терапевти і педіатри надаватимуть послуги пацієнтам за переліком, затвердженим у відомстві.

Також з початку наступного місяця Національний банк України зупинить випуск монет номіналом 1,2,5 і 25 копійок. Вони будуть поступово виводитися з обігу, оскільки паралельно вводиться припис по округлення чека.

Крім того, з 1 числа почнеться поетапне відключення від аналогового телевізійного мовлення. Його планували провести ще в 2016 році, проте терміни весь час переносили.

Також з липня в Україні підвищується прожитковий мінімум. Цей показник виросте з 1700 грн. до 1777 грн. Разом з ним зміниться і ряд інших виплат, включаючи пенсії по непрацездатності.

У Києві з 14 липня вартість проїзду в громадському транспорті становитиме 8 грн замість нинішніх 4 для трамваїв, тролейбусів, автобусів і 5 грн для метро. У наступному ж місяці в разі покупки проїзного одна поїздка коштуватиме 6,3 грн, а разовий проїзд складе 8 грн.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/169791-lechenie-po-novomu-okruglenie-cheka-i-podorozhanie.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ