Прес-релізи 10 Листопада 2021 13:44Марина Сейлор

Лікування сколіозу та кіфозу

Нині в багатьох людей спостерігається порушення постави. Кіфоз – це опуклий вигин хребта, який спостерігається переважно у грудному відділі. У нормі він є у всіх, про патологічний же кіфоз говорять тоді, коли кут вигину перевищує 45 градусів. Зустрічається також кіфоз поперекового та шийного відділу, але ці випадки дуже рідкісні. Записатися на лікування кіфозу можна онлайн.

Основними причинами розвитку захворювання є:

  • Неправильна постава;

  • Порушення розвитку кісток та сполучної тканини;

  • Слабкий м'язовий тонус;

  • Порушення будови та форми самих хребців;

  • Спадковий фактор та генетичні захворювання опорно-рухового апарату.

  • Дегенерація міжхребцевих дисків.

Що таке сколіоз

Викривлення хребта людини у бічній площині називають сколіозом. Це функціональне порушення. Хребет починає сильно викривлятися, найбільше, у шкільний час, коли дитині доводиться багато сидіти за партою та письмовим столом. Записатися лікування сколіозу у дітей можна по інтернету.

Лікування сколіозу у дітей

Батькам важливо своєчасно виявити у дитини сколіоз, оскільки від цього залежить ефективність лікування. Для цього потрібно регулярно проходити огляди у лікаря ортопеда, який виявить проблеми з поставою та призначить правильне лікування. Своєчасне лікування дозволить позбутися таких порушень і легко запобігти грубішим деформаціям хребта.

Комплексне консервативне лікування сколіозу включає раціональний руховий режим та правильне харчування, лікувальне плавання, носіння корсету, масаж, фізіотерапію, заняття спортом (лижі, плавання).

Лікування деформацій стоп

Стопа показує стан організму людини загалом. Її функціонування та зовнішність багато в чому залежать від правильності будови та місця розташування суглобового, кісткового, зв'язкового та м'язового апаратів. Тому будь-які зміни нормального стану стопи говорять про якісь неполадки. Записатися на корекція стоп можна прямо зараз.

Корекція деформації стоп потрібна за наявності візуальної зміни (деформації) однієї чи обох стоп, уродженого чи набутого характеру (захворювання чи травми).

Вибір способу корекції стопи пов'язаний із причиною розвитку деформації та складності проблеми. Наприклад, при вальгусній деформації чи плоскостопії на початковому етапі розвитку легко можна впоратися із проблемою за допомогою консервативних методів – носіння індивідуальних ортопедичних устілок, масажів, лікувальної фізкультури.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ