Литовський політолог пояснив, чому Захід співпрацює з РФ, попри її агресію проти України
Росія 21 Січня 2020 9:33Марина Сейлор

Литовський політолог пояснив, чому Захід співпрацює з РФ, попри її агресію проти України

За словами литовського політолога і громадського активіста Альвідаса Медалінскаса у політиці Володимира Путіна немає місця для незалежних країн. Путінізм є продовженням сталінізму. Нажаль, Захід не знає, що зробив сталінізм в балтійських країнах, Польщі, Чехословаччині.

Про це він розповів в ефірі програми «ІнфоДень» на «5 каналі».

«Чому Путін так розлютився на резолюцію Європейського парламенту, яка нагадала про відповідальність сталінізму і гітлеризму за те, що робилося у часи Другої світової війни? У цьому є дуже важлива частина відповіді на це питання. Ми пам’ятаємо, що для нас Друга світова. Німецька окупація завершилася Радянською», – сказав Медалінскас.

Він додав, що ті, хто пам’ятає історію з великою тривогою дивляться на путінізм, як на продовження сталінізму і російсько-імперського мислення, де немає місця для незалежних країн.

«На Заході пам’ятають, що Радянський союз прийшов і розбив гітлеризм. Вони не бачили, що було зроблене у Східній Європі: в балтійських країнах, Польщі, Чехословаччині. Якби Путін не будував свою країну, ґрунтуючись на імперському мисленні, це можна було би забути, але це реальність», — підкресли політолог.

Джерело: https://sprotyv.info/news/litovskij-politolog-poyasniv-chomu-zahid-spivpracjuie-z-rf-popri-ii-agresiju-proti-ukraini
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ