«ЛНР» здалася Україні та вийшла на сторону Порошенка (ДОКУМЕНТ)
Україна 22 Листопада 2017 8:39Руслан Коріков

«ЛНР» здалася Україні та вийшла на сторону Порошенка (ДОКУМЕНТ)

Бандугрупування «ЛНР» завершає своє існування. Головний бойовик самопроголошеної республіки Ігор Плотницький попросив Порошенка ввести українські війська на територію Луганщини. Також він відмовився від служби Росії та офіційно заявив, що переходить на сторону українського президента Петра Порошенка.

Новину передає ONPRESS.INFO. Про своє рішення Плотницький заявив у листі до Порошенка. Чи поверне він територію назад Україні, наразі не відомо. Президент України на «крик душі» бойовика ще не відповів.


Нагадаємо, так званий голова «ЛНР» заявив, що потребує допомоги Порошенка та захисту від Росії. Причиною цьому стала ситуація, що склалася на території окупованої Луганщини. Озброєні люди оточили будівлю «МВС ЛНР» і весь «урядовий квартал». У центр міста пригнали бронетехніку. Про це в Facebook написав журналіст Андрій Дихтяренко. З його слів, стався конфілкт між ватажком «ЛНР» Ігорем Плотницьким і відстороненим від посади «голови МВС ЛНР» Ігорем Корнетом. Так звані «силовики ЛНР» оточили «міністерство».

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ