Луцька інфекційна лікарня – WTF?  Лучанка вражена жахливим станом обласної інфекційної лікарні.
Вата 20 Жовтня 2017 19:54Денис Діденко

Луцька інфекційна лікарня – WTF? Лучанка вражена жахливим станом обласної інфекційної лікарні.

Лучанка вражена жахливим станом обласної інфекційної лікарні, деякі палати якої давно не бачили ремонту.

«Протягом тижня вимушені були перебувати у дитячому відділенні кишкових хвороб Волинської обласної інфекційної лікарні. Перше, що вразило – це сучасний фасад з пластиковими вікнами та дверима. Приймальне відділення - чистота та сучасність. Ввічливий медичний персонал, який, щоправда, нікуди не спішив», - пригадує жінка.

«Враховуючи, що дитину привезли на швидкій з блювотою, температурою та болючим животом, оформлення зайняло більше години. Змучена дитина заснула в очікуванні допомоги. Проте, це була ще не головна травма», - додає вона.

Далі, каже жінка, було гірше – відділення кишкових інфекцій нібито багато років не бачило ремонту – лінолеум злущився і через нього видніється прогнила підлога, зі стін фарба відлетіла разом з штукатуркою – «дірки, як після бомбардувань».

«Підвіконня мабуть десятиріччя не бачило фарби - все злізло. Дитяче ліжко мабуть ще пам’ятає маленькою 70-річну бабусю... А на одинарному панцерному ліжку якось має перебувати мати з хворою дитиною (яка росточком вже якось більша дитячого ліжка). Хоча мене беруть сумніви, що в таке ліжко можна покласти дитину.... Постіль зрозуміло, лишає бажати кращого – застірана якась, сіра. Для мами подушка та ковдра не передбачені, як і ліжко», - обурюється лучанка.

З її слів, попри те, що в одній палаті лежать діти з різними інфекціями, умивальник і туалет – один на всіх. А перегородки, які відділяють бокси, не дістають до стелі.

«Туалетом користуються всі: і хлопчики, і дівчатка, і їх родичі. Враховуючи специфіку відділення (наявність інфікованих випорожнень і блювотних мас, які виливаються в цей же унітаз) і те, що дітки слабі і ледве можуть дійти до туалета, стає зрозуміло, що важко не підцепити в цьому відділенні щось ще і просто не перекочувати в іншу палату з іншим діагнозом!», - наголошує мама дитини, яку лікували в інфекційній лікарні.

Втім вона додає: «Хочеться зауважити, що медичний персонал, особливо медичні сестри, дуже дбайливо ставляться до своїх маленьких пацієнтів й намагаються їм завдати щонайменшого болю».

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ