Лишь бы не Порох – дааа?
Україна 31 Січня 2021 3:06Марина Сейлор

Лишь бы не Порох – дааа?

Я вам одну розумну річ скажу, тільки ви не ображайтеся. От припустимо, що дійсно - припустимо! - у Петра Олексійовича мало шансів знову бути обраним , бо вся пропаганда працює проти нього, електорат його типу не сприймає, рейтинг не підняти і таке інше. І ось ми знаходимо героя, котрий є настільки ж проукраїнським як Олексійович, але на ньому не висить тягар негативного рейтингу, і ось цей новий лідер починає швидко набирати популярність.

В певний момент виявляється, що на майбутніх виборах він зможе скласти конкуренцію представнику опзж або іншого проксі ворога. І що ви думаєте, в той самий момент не увімкнуться одночасно усі лайномети на олігархічних каналах? Що не знайдеться за ним страшна корупція, апшори, вбивства братів та сестер? Що не полізуть з-під усіх плінтусів та шпалер різні шабуніни, бігуси, сироїди, усі "голоси", що не загундять "найближчі союзники" про "але є до нього питання"?

А якщо він при цьому не настільки кришталево чистий, як Порошенко, на 30 карних справ якого немає жодної судової перспективи?
І ми такі: "Нєєє, у нього надто великий негативний рейтинг, треба вирощувати нових лідерів!"

Петро Олексійович - це така акція, курс якої довго навмисно збивали. Якщо ви не скинули її з рук тоді, то робити це зараз, коли курс починає рости - безглуздо. Тим більше що акції бл*дського малороського цирку, здається, незабаром лопнуть, як це завжди буваає з мильними бульбашками, які надто довго надували.

Лише наша твердість визначатиме і курс акцій, і наші подальші здобутки. Просто не треба метушитися.

Джерело: https://peaceinukraine.livejournal.com/5232809.html

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ