Люди, не купуйте її! Ви отрyюєте себе і свої сімї! Відомий лікар просить українців припинити готувати на соняшниковій олії…
Здоров`я 14 Травня 2021 9:15Марина Сейлор

Люди, не купуйте її! Ви отрyюєте себе і свої сімї! Відомий лікар просить українців припинити готувати на соняшниковій олії…

Гаряча олія – чиста отрута, якою ми годуємо свій організм.

Доктор Асім Малхотра, відомий британський кардіолог, опублікував цікаві дослідження на цю тему.

Ожиріння, хвороби серця, діабет другого типу і рак – така розплата за любов до смаженої їжі!

Токсичні альдегіди виділяються в їжу при нагріванні соняшникової, кукурудзяної та інших рослинних олій.

Вершкове масло і тваринні жири набагато безпечніші для здоров’я, як виявилося! Також варто користуватися оливковою олією.

Шкода соняшникової олії

Загрузка...

Вживання в їжу токсичних альдегідів або вдихання цих отруйних сполук призводить до підвищеного ризику розвитку раку і різних серцевих захворювань.

Мабуть, найкраще, що можна зробити для свого здоров’я, – відмовитися від соняшникової олії і перейти на вершкове масло або оливкову олію. Також можна спробувати користуватися звичайним пергаментом для випічки . Виріж круг з пергаменту і застели ним сковороду, так ти зможеш посмажити котлети, м’ясо, рибу і сирники без краплі олії!

Смак олії часто перебиває натуральний смак продуктів, які ти готуєш. Відмовившись від соняшникової олії, ти відкриєш для себе знайомі страви знову … Їжа без олії містить в рази менше калорій, а це важливо для всіх, хто хоче схуднути.

Дослідження різних вчених іноді суперечливі і викликають певні сумніви. Але у випадку з олією вони, мабуть, мають рацію … Поділися з друзями інформацією, здатною змінити їхнє самопочуття і зміцнити здоров’я!

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/161563/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ