Суспільство 1 Листопада 2020 11:55Марина Сейлор

Мало того, що школу закрили, так ще й книжки знищують!!! Подивіться ці фото!!!Мережа в шоці….

На Одещині з села Долинівка, де в рамках реформи освітньої системи закрили місцеву школу, вивезли всі книги як з навчального закладу, так і бібліотеки.​

«Гірше картини я ще не бачила! Частина книг була закуплена за батьківські кошти та колишнім сільськогосподарським підприємством. Вивозять без будь-якого бібліотечного обліку. Але в селі залишаються жити люди, діти. Боятися треба не вірусу, а черствих душ, які знищують культуру», – пише в соцмережах Ірина Тома і публікує фотографії, на яких зображений процес вивезення літератури в невідомому напрямку в кузові трактора, передають Патріоти України.

За її словами, книги вивозили без обліку.

Сумним видовищем є і закрита сільська школа.

Загрузка...

За словами Ірини Томи, ДОЛИНІВСЬКЕ школу «перетворили в кошмар». «Наче ураган тут відбулася державна реформа освітніх установ. Хто відповість за незаконну ліквідацію шкіл, звільнених працівників? » – задає риторичне питання Ірина і додає: «Деякі бояться, деякі” не бачать “, деякі ще не прозріли, але ми продовжуємо інформувати і боротися з беззаконням і безвідповідальністю. Кому не байдужа доля наших сіл, приєднуйтесь до боротьби ».

Багато інтернет-користувачі, що залишили коментарі під повідомленням Ірини Томи, написали про варварське відношення до бібліотек.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/138087/

Схожі статті

Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ