Каталог М76 9 Лютого 2018 11:39slovotkach

Машина шелушильно шліфувальна – обладнання для якісної обробки зерна

Обробка зернових культур - обов'язковий процес, який настане після збору і очищення від різних домішок врожаю. Додатково він проходить стадію зволоження і осушення, сортування. Видалення лушпиння - ще один важливий етап, який потребує використання відповідного обладнання. Знайти і купити його можна в компанії «Бриг». Тут представлена ​​тільки якісна машина шелушильно-шліфувальна - обладнання, яке здатне надати продукції товарного вигляду.

Сфера застосування шелушильно-шліфувального обладнання

Використовується техніка на зернопереробне підприємствах, де необхідно буде лущитися і шліфувати:

  • ячмінь і пшеницю,
  • просо і кукурудзу,
  • гречку та інші культури.

Після використання такого апарату можна буде фасувати продукцію або піддавати її додатковій обробці.

Особливості функціонування

Для виконання поставленого завдання техніка оснащується спеціальним набором дисків. Абразивна поверхня знімає лузі і видаляє її з робочої камери в аспіраційну систему. Доповнена машинка аспіраційної колонкою. Ступінь обробки, як і рівень продуктивності задає оператор за допомогою спеціальних регулювань. Щоб працювати в лініях крупоцехи, апарати доповнюються живильником. У складі також різні типи сита, вибирати які слід з урахуванням особливостей оброблюваного зерна.

Вигідні особливості та переваги обладнання від «Бриг»

В асортименті компанії www.brig-zerno.com.ua весь спектр необхідної техніки для організації крупоцехи. Продукція ТДВ "Бриг" відрізняється компактністю конструкції, агрегатним принципом побудови й простотою в обслуговуванні. Тут виключно функціональні пристрої, яким притаманні такі якісні характеристики і показники:

  • Мінімальний відсоток відбраковування товару.
  • Незначний рівень битих зерен - до 1-2%.
  • Максимальний рівень ККД - 80% і більше.
  • Можливість інтегрування в лінію з виробництва круп.
  • Значна продуктивність.
  • Мінімальне обслуговування.

Для завдання параметрів роботи і відстеження процесу буде потрібно всього 1 людина. Якщо пристрій працює в виробничу лінію, то на все установки буде потрібно не більше 2-3 чоловік обслуговуючого персоналу. Компанія «Бриг» пропонує своїм клієнтам виключно високоякісну продукцію з тривалим терміном експлуатації. При необхідності майстри встановлюють і проводять пуско-налагоджувальні роботи, а також допомагають запускати цілі конвеєрні виробництва. Габарити техніки незначні, а тому встановлювати її можна навіть в невеликих цехах.

Схожі статті