Каталог М49 3 Травня 2017 15:18Марина Сейлор

Машинки для стрижки волосся – їх види та особливості

В наш час машинки для стрижки користуються попитом не тільки у професійних перукарів, але і у широкого кола споживачів. Для когось купівля такого апарату – це робоча необхідність, хтось не має часу на візит до перукаря або ж, просто, хоче заощадити гроші, не переплачуючи майстру… В будь-якому випадку, машинка для стрижки волосся, доступна для купівлі в багатьох точках продажу, та чи буде вона відповідати вашим заявленим вимогам співвідношення «ціна і якість»?

Нажаль, серед того різноманіття машинок, що сьогодні нам пропонують виробники дуже важко, інформаційно непідготовленій людині, зробити правильний вибір, не переплативши. З іншого боку, вибираючи машинку для стрижки, яка відповідатиме саме вашим потребам потрібно перелопатити не одну сторінку технічних характеристик і відгуків.

Отже, спробуємо розібратися в найбільш проблемних питаннях, відповіді на які і допоможуть зробити правильний вибір.

Машинки для стрижки волосся: детально про види

Власне, всі машинки для стрижки волосся поділяють на три види, залежно від принципу роботи їх двигунів.

Вібраційні машинки – самий бюджетний варіант. Дешево але… Потужність двигуна такого пристрою коливається в діапазоні від 9 до 15 Ватт. Будемо відверті – цього недостатньо для професійної діяльності. Крім того, високий рівень шуму і підвищена ступінь вібрації характеризують пристрій не з найкращої сторони. Погодьтесь, чим нижче рівень вібрації і шуму, тим приємніше працювати. В середньому, безперервно вібраційна машинка працює близько 10-20 хвилин, після чого, спрацьовує автоматика і вона відключається. Як бачимо, для майстра перукарський справ, така модель зовсім неприйнятна. Проте, для особистого використання досить часто саме їй віддають перевагу. Вирішальним фактором при виборі тут, напевне, все ж виступає доступна ціна. Досить непогані моделі вібраційного типу представили на ринку перукарської індустрії торгові марки Moser и Oster.

Роторні машинки. Такі моделі вважаються найбільш якісними, довговічними, надійними і, як наслідок, недешевими. Проте, все справедливо. За якість потрібно платити.

Роторні механізми мають потужний двигун, а саме – від 20 до 45 Ватт, що дає можливість експлуатувати прилад тривалий час без зупинки. Саме тому, що вони розраховані на значні навантаження їх і уподобали собі майстри перукарської справи для професійної діяльності. Майже у всіх роторних машинках для стрижки волосся передбачений охолоджуючий елемент, а тому вони практично не нагріваються під час тривалої роботи. Така система охолодження дає можливість працювати приладом без зупинки більше години. До роторних моделей, на відміну від вібраційних, виробниками пропонується величезний вибір всіляких змінних ножів. Це і робочі ножі, і окантовочні, і ножі для фігурної стрижки. Крім того, роторні машинки не створюють в ході роботи шуму. Проте, є і вагомий недолік – вони важчі за вібраційні, а комфорт для руки також відіграє величезну роль. Якщо машинка важка, працювати з нею буде незручно, але і на 100% зручність також не варто розраховувати. Для комфортної роботи машинку необхідно відчувати рукою. Насправді тут все дуже індивідуально.

Найменший рівень шуму мають акумуляторні машинки. Перевагою є також невелика вага в порівнянні із попередніми варіантами. Всупереч назві, майже всі машинки цього виду можуть працювати як від акумулятора, так і від мережі. Безперечно, великий плюс в тому, що оснащені вони швидкознімними ножами. Проте, використовують їх переважно для окантовки волосся. Потужність двигуна в середньому 12 Вт.

На що варто звернути увагу при виборі машинки

Один з найважливіших критеріїв при виборі – матеріал із якого виготовлені ножі. Без сумніву, краще віддати перевагу нержавіючій сталі. Не варто випускати із уваги можливе додаткове напилення на лезах. Саме воно подовжить термін експлуатації машинки. Напилення може бути алмазне и титанове.

Від частоти руху лез машинки безпосередньо залежить і її швидкість стрижки. А тому це є не менш важливий параметр для оптимального вибору.

Зверніть увагу, якщо у вас вже є досвід роботи з таким обладнанням, кращим вибором буде модель з високою частотою руху лез (потужність від 20 Ватт). Тим, хто впевнений у власній майстерності не на 100%, потрібна модель з середньою швидкістю (9-12 Ватт). А в машинок з більш низькою частотою руху лез є дуже великий недолік – вони можуть не впоратися із густим і жорстким волоссям. В ході стрижки можуть виникати не дуже приємні відчуття посмикування волосся.

До слова, на сьогодні ми маємо більш сучасні модулі, що оснащені функцією TURBO. Це досить зручно: можна, натиснувши на кнопку, збільшити швидкість стрижки до 20%.

Ну і на останок варто згадати і про простоту очищення. Тут немає нічого складного: леза повинні легко зніматися, для хорошого очищення. У іншому випадку – доведеться розкручувати гвинти, що кріплять ножі до машинки, а це, погодьтеся, не дуже зручно.

Насправді вибір стоїть за вами, яка машинка для стрижки волосся буде кращою, проте, купити хороший пристрій можна і не за шалені гроші. Головне – вибирати з розумом.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ