«Маємо багато клієнтів в Європі та США.”- Весільні сукні з Рівненщини експортують у понад 20 країн світу
Суспільство 26 Листопада 2020 10:38Марина Сейлор

«Маємо багато клієнтів в Європі та США.”- Весільні сукні з Рівненщини експортують у понад 20 країн світу

Ексклюзивні весільні сукні рівненського виробництва впевнено витісняють китайські у всьому світі. Їх експортують у понад 20 країн світу, у тому числі до Євросоюзу. Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації. Тут сукні створюють від тканинної вишивки до готового виробу, втілюючи новаторські підходи.

Зазначається, що Андрій та Ольга Мединські цей бізнес розпочали в 2002 році із весільного салону на ринку. Підприємці виховують семеро дітей, тож своїм прикладом доводять, що можна створювати моду не тільки на одяг, а й – на сім’ю.

«Маємо багато клієнтів в Європі та США. Найважче було для нас переконати європейських партнерів , щоб вони нас небоялися. Ринок величезний, 90% продукції шиють у Китаї. Але, виявляється, наша продукція краща. Крім того, дешевша. Разом з нашими колегами ми це діло підіймаємо», – пояснив директор підприємства Андрій Мединський.

За кордоном продаж продукції відбувався шляхом участі у виставках в Мілані, Нью-Йорку, Лондоні, Барселоні, Варшаві, Дюссельдорфі, Ессені, Атланті. Все організовували своїми силами.

Свій колектив власники вважають ще одним цінним досягненням, тож пишаються, що можуть надавати робочі місця для наших громадян в Україні, аби ті не шукали роботу за кордоном.

«Працівники – це наш основний ресурс, – розповів Андрій Мединський. – Зараз працює 150, попри пандемію, ми готові збільшити чисельність працівників. Для цього ми впроваджуємо сучасні системи автоматизації та збільшуємо виробничі площі».

Рівень середньої заробітної плати на підприємстві – майже 12 тисяч гривень. Крім того, для опанування нового фаху на підприємстві створений центр підготовки кадрів.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/147706/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ