Медведчук привіз Зеленського в 2004 році з Москви для боротьби з Україною, – блогер
Україна 21 Грудня 2019 20:05Mikel

Медведчук привіз Зеленського в 2004 році з Москви для боротьби з Україною, – блогер

Одіозний олігарх Віктор Медведчук почав співпрацювати з новообраним президентом України Володимиром Зеленським ще в 2004 році в період Помаранчевої Революції і сьогодні є ключовим спонсором ЗеКоманди. Про це в інтерв’ю Guildhall заявив кадровий український дипломат Дмитро Чекалкін.

«Свого часу Віктор Медведчук запросив Володимира Зеленського для створення проекту« Серпом по яйцях »проти нашого патріотичного проекту« Веселі яйця »(проект підтримував Помаранчеву революцію – ред.). Їх проект був створений в травні 2004 року, а вже через три місяці вони підписали контракт з телеканалом Інтер. Фактично, ті ж самі жарти, які були в продукції «Серпом по яйцях» стали лейтмотивом перших випусків «Вечірнього кварталу» на Інтері, який тоді курирував Медведчук. Все це стало головною медіа-платформою для тодішнього блоку «НеТак», що поєднував Бойка з Медведчуком, які сьогодні керують «Оппоблоком», – розповів відомий український дипломат.

«Тоді вони розповідали, що на Майдані люди стояли тільки за гроші, розповідали про« три сорти українців », що Україна нібито потрібна Заходу тільки в якості« звалища ядерних відходів », принижували українців і українську мову. У той же час, Зеленський почав виходити в ефірі телеканалу СТС в Москві з принизливими жартами щодо українців і української культури, на кшталт:

«Чому ви нас хохлів так не любите, у вас же тут на Тверській більше і любити те нікого». Сйомкі перших телепроектів Зеленського фінансувалися і показувалися по суті всіма центральними російськими телеканалами. Ті ж самі «Свати», де було створене, інтілігентному росіянину Ковальову протівоставляется тупуватий українець Будько. Все це зайвий раз підтверджує, що Зеленський вже тоді був учасником цієї гібридної війни, але, на жаль, на боці ворога », – зазначив Чекалкін.

«Медведчук був першим спонсором ЗеКоманди, який фінансував з блоком« НеТак »їх перші сезони, після чого вони об’єдналися з Хорошковським і потім домовилися з Коломойським. Тут і група «Інтер» і «1 + 1» і власники маленьких телеканалів, таких як ZIK, який зіграв серйозну роль в приниженні поста Президента, не кажучи вже про каналах 112 і NewsOne. Сьогодні ми маємо результат об’єднання зусиль олігархічних структур навколо Зеленського », – підсумував Чекалкін.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ