Медведєв оголосив про початок війни з США
Політика 10 Серпня 2018 10:37Марина Сейлор

Медведєв оголосив про початок війни з США

Всі подальші кроки з посилення санкцій проти Російської Федерації можна розцінювати, як оголошення економічної війни.

Про це заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

"Розмови про майбутні санкції я б не хотів коментувати, але можу сказати одне: якщо буде щось типу заборони діяльності банків або використання тієї чи іншої валюти, то це можна назвати абсолютно прямо, це оголошення економічної війни. І на цю війну необхідно реагувати — економічними методами, політичними методами, а в разі необхідності й іншими методами. І наші американські друзі це повинні розуміти", — розповів російський прем'єр.

"Наша країна в останні 100 років існувала в умовах постійного санкційного тиску. Для чого це робиться? Для того, щоб прибрати Росію з числа потужних конкурентів на міжнародному полі", — додав Медведєв.

8 серпня представник Держдепу Хізер Науэрт повідомила про введення нових санкцій проти Росії, звинувативши Москву у "використанні біологічної чи хімічної зброї в порушенні міжнародного права або проти власних громадян". Пізніше вона пояснила, що Вашингтон сподівається на поліпшення російсько-американських відносин і прагне вплинути на поведінку Москви за допомогою санкцій.

Перший блок, який вводиться з 22 серпня, передбачає повну заборону на експорт в Росію електронних пристроїв і комплектуючих подвійного призначення. Другий блок санкцій, який може бути введений з відстрочкою на три місяці, передбачає зниження рівня дипломатичних відносин, відкликання дозволу для авіакомпанії "Аерофлот" здійснювати рейси до США, а також майже повне припинення товарообігу між країнами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Росії вже два дні поспіль фіксується підвищення вартості долара і євро до російського рубля. Причиною став анонс нових "драконівських санкцій США. Користувачі мережі активно обговорюють ситуацію.

Джерело: https://znaj.ua
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ