Суспільство 25 Січня 2021 19:30Марина Сейлор

«Мені можна курити», «Чуєш ти, гімнюк!», «Я тебе зараз в’їбу», «Будеш це потім прибирати». Учитель Матюкався і курив на уроці

В Івано-Франківську учитель матюкався і курив на уроці

Вчитель ВПУ №13 в Івано-Франківську курить під час уроку
Вчитель є братом директора училища

Учитель Івано-Франківського вищого професійного училища №13 закурив в класі під час уроку, незважаючи на хворого на астму студента, відео з’явилося в пабліку @frankivskyy в Instagram.

Відзначається, що студент, хворий на астму, кілька разів просив учителя перестати палити або вийти на вулицю, але той на зауваження не звертав уваги.

«13 училище на Пасічній. Учитель курить у класі на уроці. На зауваження учня, в якого астма, відповідає образами і погрозами», – йдеться в повідомленні.

На відео чутно, як учитель на зауваження студента відповідає: «Мені можна курити», «Чуєш ти, гімнюх!», «Я тебе зараз в’*бу», «Будеш це потім прибирати».

Загрузка...

Користувачі бурхливо відреагували на інцидент і відзначали, що студентам слід звернутися до директора навчального закладу. Однак виявилося, що вчитель є його братом.

«І це вчитель, показує приклад для молоді», «Так це ще нормально, там майстри п’яні на виробничому ледве сидять», «Нічого не змінилося за чотири роки», – написали в коментарях.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/137982/

Схожі статті