Світ 26 Вересня 2015 22:15Seva15

Меркель наполягає на реформі Ради Безпеки ООН

Канцлерка Анґела Меркель вважає необхідною докорінну реформу Ради Безпеки ООН. На її думку, нинішні структура та методи роботи Радбезу недостатні для вирішення світових проблем.
0,,18743812_303,00Лідери країн групи G4 під час зустрічі у Нью-Йорку
Канцлерка Німеччини Анґела Меркель наголосила на необхідності докорінного реформування Ради Безпеки ООН. Про це вона заявила в суботу, 26 вересня, у Нью-Йорку під час зустрічі з лідерами країн так званої групи G4, до якої належать Німеччина, Бразилія, Японія та Індія, повідомляє агентство Reuters.

Канцлерка розкритикувала наявні структуру та методи роботи найвищого органу Об'єднаних Націй, які, на її думку, є недостатніми для вирішення світових проблем. А тому, запевнила Меркель, необхідні інші методи роботи. "Сюди належить реформа Ради Безпеки - реформа, яка краще відображатиме справжнє співвідношення сил у світі, ніж це має місце тепер", - зазначила канцлерка.

"Не лише ми четверо, але й багато інших (країн. - Ред.) незгодні зі структурою та методами роботи Ради Безпеки ООН", - додала Меркель.

Група G4 вже впродовж тривалого часу наполягає на таких змінах та домагається постійного членства у Радбезі ООН. Досі лише п’ять країн-переможиць у Другій світовій війні - США, Росія, Китай, Франція та Великобританія - є постійними членами Радбезу та мають право вето. Крім них, до найвищого органу ООН належать також десять непостійних країн-членів, які змінюються що два роки.

Джерело: http://www.dw.com
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ