«Мій чоловік загинув в АТО, щоб я замерзла в хаті?», – чому вдові на Рівненщині погрожують «обрізати» газ
Україна 30 Січня 2021 19:08Марина Сейлор

«Мій чоловік загинув в АТО, щоб я замерзла в хаті?», – чому вдові на Рівненщині погрожують «обрізати» газ

– дружина загиблого воїна в АТО Романа Галаса. Жінка проживає у Млинові. Днями вона отримала попередження від газової компанії про те, що їй можуть перекрити постачання палива. Причиною стала заборгованість, бо вона у грудні вперше не заплатила за послугу. Але так сталося, пише Iрина Галас, бо осінь 2020 виявилися для жінки дуже складною. У неї померла мама, а сама вона захворіла на коронавірус. І проблеми почали одночасно накопичуватися.

Жінка шукає допомоги й написала такий пост у Фейсбуці Атовці, що робити? Це мій чоловік загинув в АТО, щоб я замерзла в хаті? Образити і «покарати» вдову легко. Щойно до мене приїхали у Млинові попередили, що вдові «обріжуть» газ на днях. А ось платіжка за грудень, перший раз не оплачена. Заробітна плата крайній раз була 18 грудня. В кінці жовтня померла мама і мені вдовинну пільгу ні за листопад, ні за грудень – ще не заплатили. Я працюю на двох роботах постійно. Жодного дня після загибелі Роми(чоловіка) «не сиділа вдома». Нервовий зрив гарантований, а я після ковіду. Перед цим мені щодня телефонували і присилали смс про термінову сплату боргу. За що ви всі з мене «знущаєтесь»? Iрина Галас пояснила, що її пільгу, як вдови загиблого в АТО, не поновили, бо вона, хворіючи на коронавірус, була на самоізоляції. До цього сплачували платіжки за комуналку з врахуванням пільг її матері, бо жінка мала статус учасника бойових дій і її пільга була більша, каже Iрина Галас: Мамуся померла і її пільгу зняли з 1 листопада. А мою не поновили. Бо я вчасно заяву не написала. А я після ковіду, ще хвора, після смерті мами. Я їм подала документи, а за заяву забула. Звернулась у грудні і почалось. До мене в соцбезі так говорили, наче я когось вбила. А я ж сама і нікого немає, щоб підказати. От покарати завжди є кому! Я ходила у соцбез з військовим комісаром Млинова, то обіцяли у січні пільгу поновити і доплатити за ті місяці (хоча перед тим стверджували, що все «пропало» і я сама винна, і таких як я у них багато.

А те, що я була хвора місяць на Ковід, що померла мама і я її ледь сама з Майєю не хоронила, бо усі боялись, що я перед тим була хвора, то ніхто до уваги не брав. Все сама, скрізь сама. Пост жінки у Фейсбуці набрав десятки коментарів. Можливо, розголос цієї щемливої історії стане причиною, аби органи місцевої влади Млинова втрутилися у цю ситуацію і допомогли жінці. Адже Iрина Галас, вчителька хімії, не була злісним боржником, а просто стала жертвою обставин. Iрині Галас треба допомогти!

Все буде Україна

Все буде Україна

Загрузка...


Джерело: https://matrix.co.ua/administrator/156587/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ