Миколаївські десантники «замочили» нові бронетранспортери. ФОТО
Війна 24 Грудня 2019 12:19Марина Сейлор

Миколаївські десантники «замочили» нові бронетранспортери. ФОТО

Підрозділи 79 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ (Миколаїв) перевірили готовність техніки до подолання водних перешкод із ходу методом «замочування» і провели планові заняття з водіння на плаву.

На плаву перевірялася колісна техніка – бронетранспортери БТР-80 та БРДМ-2.
Колона техніки була розгорнута на березі р.Південний Буг, визначена послідовність заходу машин у воду, позначені місця в’їзду і виїзду. На березі розгорнуті засоби евакуації техніки та екіпажів з води на випадок надзвичайної ситуації.

На всіх машинах, які залучалися до «замочування», були проведені необхідні роботи з герметизації корпусів. Члени екіпажів пройшли відповідне навчання та інструктажі, засвоїли вимоги, обсяг і порядок виконання робіт для підготовки техніки до руху на плаву, порядок обслуговування машин після виходу з води.

Під час руху машини на воді екіпаж машини візуально перевіряє герметичність корпусу зсередини, у моторному та у десантному відділенні, контролює роботу систем та механізмів і діє відповідно до вимог та інструкцій.

На борту, окрім екіпажу бойової машини, знаходилися водій та технік машини, яка наступною буде йти плавом. Машина рухається до позначеного місця виїзду.
Під час руху на воді бойову машину супроводжує черговий човен.

Всі залучені бойові машини були перевірені на готовність до подолання водних перешкод з ходу методом «замочування» і перевірили себе на плаву, виконавши вправу двічі – ознайомлючий та заліковий захід.

Екіпажі бойових машин покращили свої вміння долати водні перешкоди з ходу.

Джерело: https://sprotyv.info/photo/mikolaivski-desantniki-zamochili-novi-bronetransporteri-foto
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ