Мікропозики на карту – це фінансова підтримка швидко, зручно й у потрібний момент
Каталог М123 7 Вересня 2019 18:06slovotkach

Мікропозики на карту – це фінансова підтримка швидко, зручно й у потрібний момент

Кредитні компанії стали конкурувати з банками, починаючи з 2000-х, що можна пояснити більш лояльними умовами надання невеликих грошових позичок у борг. Сьогодні мікропозики одержати стало ще простіше, тому що немає необхідності відвідувати офіси, робити ксерокопії документів. Навіть способи погашення боргу на теперішній момент дозволяють це робити, попиваючи кава в монітора ноутбука.

Як відбувається процес надання позички

Якщо порівнювати з банками, то процедура оформлення й видачі коштів проходить не просто без ускладнень, але з максимальним комфортом. Крім того, шанс, стати власником потрібної суми, отримують навіть здобувачі з «підмоченою» історією.

Запит на мікропозики онлайн ухвалюються в електронному виді, і відправити їх можна з будь-якого населеного пункту України. Усі операції виконуються віддалено, починаючи від заповнення форми-анкети й укладання договору, до одержання зазначеної суми на платіжну карту. За часом усі ці маніпуляції займають близько півгодини. Наприклад, МФО Quickmoney розглядає заявку близько 10 хвилин і здійснює переклад моментально. Усі особливості взаємодії із клієнтами даної організації, відсоткові ставки, способи погашення боргу, додаткові сервіси можна подивитися тут: https://qmoney.com.ua/mikrozajmy.

Порядок подачі заявки

На офіційному сайті організації потрібно коректно заповнити всі поля, запропонованої форми «Одержати». Для цього будуть потрібні визначитися з розміром позички й строком погашення боргу, указати паспортні дані, відповісти на кілька питань. У відповідній графі вписати номер платіжної карти, куди буде виконаний переклад. Номер телефону знадобиться для одержання оповіщень.

Після відправлення запиту в компанію, вам запропонують поставити електронний підпис у договорі, яка являє собою числовий код – він прийде в смс-сообщении. Як тільки заявка підтверджується, приходить мікропозика на карту. Швидкість зарахування коштів на рахунок клієнта, залежить від правил банку-емітента. Розпоряджатися отриманими грошима позичальник може на свій розсуд. При знятті готівки, знов-таки, потрібно враховувати, установлену відсоткову ставку по вашому діючому тарифному плану.

Основними умовами мікрокредитування в різних фінансових організаціях залишаються:

 • українське громадянство;
 • досягнення повнолітнього віку;
 • відсутність декількох непогашених або прострочених позик у сторонніх фінструктурах.

Вартість надаваних позик

Відсоткова ставка, на видавані грошові позички, трохи вище, чим у банках, і тому є логічне пояснення. От основні моменти, що впливають на фактор вартості послуг:

 • компанія-кредитор бере на себе істотні ризики, виявляючи максимальну довіру своїм клієнтам і не вимагаючи ні підтвердження платоспроможності, ні застави;
 • оперативне обслуговування заявок, завдяки новим високотехнологічним програмам, електронний підпис договору створюють максимально зручні умови виконання всіх операцій;
 • термінове оформлення й надання мікрокредиту в будь-яку годину дня й ночі;
 • прихильне відношення до позичальників, що мають поточний непогашений борг або непривабливу репутацію платника.

При неможливості вчасно погасити заборгованість, багато фінансових компаній дозволяють продовжити період кредитної пропозиції на колишніх умовах договору. Для цього потрібно завчасно підключити спецфункцію в персональному кабінеті і внести обов'язковий внесок. Такою послугою можна скористатися позичальникам МФО компанії Квікмані, і повернути отриману позичку достроково тут теж допускається.

Як повернути борг

Повернути гроші кредитної організації також просто, як і взяти мікропозику. При цьому боржникові доступно кілька варіантів:

 • перекладом зі своєї платіжної карти в особистому кабінеті на сайті МФО або через інтернет-банкінг;
 • готівкою в мережі терміналів самообслуговування;
 • у касі будь-якого банку по реквізитах компанії-кредитора.

Звичайно, отримати позику для покупки авто або житла у фінансових організаціях не вийде, але якщо вам потрібні терміново гроші на придбання в межах 10 -15 тисяч гривень, то МФО – краще рішення.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
 1. Іра :

  Дякую за пост! Насправді все так і відбувається – кредит онлайн може отримати кожен, навіть клієнти з “підмоченою репутацією”. Щоправда, кредитників дуже багато і шукати серед них важко. Я теж свій знайшла не зразу, але випадково натрапила на сайт оглядів МФО – go-credits.com, то пішло значно легше

  1. Горен :

   а що то за сайт https://go-credits.com/ ? там зразу кредит брати чи як?