Політика 24 Листопада 2018 11:18Марина Сейлор

Мін’юст скасував передання Почаївської лаври УПЦ МП

Антирейдерська комісія Міністерства юстиції своїм рішенням скасувала державну реєстрацію права на використання Української православної церкви (Московського патріархату) Почаївської Свято-Успенської лаври в Тернопільській області і передала її назад у керівництво Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника.

«Комісія Мін’юсту на своєму засіданні задовольнила скаргу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника, який просив скасувати рішення про державну реєстрацію права користування на комплекс споруд Свято-Успенської Почаївської лаври релігійною організацією «Почаївська Свято-Успенська лавра». Відповідний наказ Мін’юсту підписали сьогодні», — повідомила перший заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

За її словами, комісія Мін’юсту дійшла висновку, що реєстратор порушив вимоги чинного законодавства при реєстрації права користування на комплекс споруд Свято-Успенської Почаївської лаври.

«Саме тому це рішення про державну реєстрацію було скасовано, а державному реєстратору, який його здійснив, блоковано доступ до державного реєстру прав на нерухоме майно», — зазначила заступник міністра.

Джерело: http://politolog.net/ukrnews-php/minyust-skasuvav-peredannya-pocha%d1%97vsko%d1%97-lavri-upc-mp/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ