Політика 26 Квітня 2018 19:42Марина Сейлор

Миротворці зайдуть на Донбас до кінця 2018 року

Миротворчий контингент зайде на Донбас до кінця поточного року, в результаті чого конфлікт може бути або заморожений, або завершений інтеграцією нині окупованих територій. Таку думку висловив політичний експерт Дмитро Корнійчук на прес-конференції, передав кореспондент АСН.

"У будь-якому випадку миротворці на лінію розмежування між двома воюючими сторонами будуть введені, тому що це вигідно і Вашингтону, і Москві. І це залишає люфт: або заморозити в результаті військовий конфлікт, перетворивши Донбас на друге Придністров'я, або проводити подальшу реінтеграцію Донбасу до складу Україна", - зазначив експерт.

За його словами, миротворчий контингент може зайти на Донбас до кінця нинішнього року, що дозволить зупинити бойові дії і кровопролиття. При цьому він додав, що США і Росія досягли домовленостей щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, і президент України Петро Порошенко строго дотримується цих домовленостей, оскільки розуміє, що не зможе піти на другий президентський термін і готує для себе безпечний відхідний шлях.

Нагадаємо, міністр оборони Степан Полторак розповів подробиці підготовки до завершення АТО на Донбасі. Він підтвердив, що в кінці квітня розпочнеться новий формат під керівництвом Об'єднаних сил, вже здійснюється передислокація органів військового управління. "30 квітня ми завершуємо АТО і переходимо до проведення операції Об'єднаними силами на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом", - повідомив міністр.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/161251-zamorozjat-konflikt-ili-reintegrirujut-ordlo-mirot.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ