Політика, Україна 20 Травня 2018 23:00Mikel

Місцева влада Покровська зафарбувала дитячий патріотичний мурал

На День вишиванки в прифронтовому місті Покровськ Донецької області знищено дитячий мурал з українськими народними мотивами, який намалювала місцева молодь у межах Всеукраїнського проекту "Відкривай Україну!"

Інцидент стався 17 травня, водночас авторів муралі про це навіть не запитали, повідомляє місцева ІА Вчасно.

У травні 2015 роки діти намалювали на стіні місцевої ізостудії мурал, в центрі якого розмістили зображення дерева з вишиванками.

"Дерево символізує українську культуру, яку багато хто забуває. У дерева будуть коріння і гілки, але ми їх намалюємо злегка розмитими, щоб показати, що не всі добре знають свою культуру", - розповідала учасниця команди Яна Редько.

Діти прагнули привернути увагу городян до національних традицій. Мурал став справжньою окрасою прифронтового Покровська і був позитивно сприйнятий мешканцями міста. Також малюнок отримав високі оцінки організаторів Всеукраїнського проекту "Відкривай Україну!", в межах якого він і був створений.

За 2 роки малюнок частково вицвів і вимагав поновлення. Проте влада Покровська не подумала про реконструкцію зображення і не питаючи авторів Мура зафарбувала дитячу творчість в День вишиванки.

"Незрозуміло, навіщо вони це зробили і чому нас про це навіть не запитали. Ми всім гостям нашого міста показували цей мурал і він всім дуже подобався", - обурюється проукраїнська молодь міста.

null

null

null

null

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ