Місцева влада Покровська зафарбувала дитячий патріотичний мурал

Переглядів: 292
В мережі, Україна
На День вишиванки в прифронтовому місті Покровськ Донецької області знищено дитячий мурал з українськими народними мотивами, який намалювала місцева молодь у межах Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну!»


Інцидент стався 17 травня, водночас авторів муралі про це навіть не запитали, повідомляє місцева ІА Вчасно.

У травні 2015 роки діти намалювали на стіні місцевої ізостудії мурал, в центрі якого розмістили зображення дерева з вишиванками.

«Дерево символізує українську культуру, яку багато хто забуває. У дерева будуть коріння і гілки, але ми їх намалюємо злегка розмитими, щоб показати, що не всі добре знають свою культуру», — розповідала учасниця команди Яна Редько.

Діти прагнули привернути увагу городян до національних традицій. Мурал став справжньою окрасою прифронтового Покровська і був позитивно сприйнятий мешканцями міста. Також малюнок отримав високі оцінки організаторів Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну!», в межах якого він і був створений.

За 2 роки малюнок частково вицвів і вимагав поновлення. Проте влада Покровська не подумала про реконструкцію зображення і не питаючи авторів Мура зафарбувала дитячу творчість в День вишиванки.

«Незрозуміло, навіщо вони це зробили і чому нас про це навіть не запитали. Ми всім гостям нашого міста показували цей мурал і він всім дуже подобався», — обурюється проукраїнська молодь міста.

null

null

null

null

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.